ÖRGÜ YELEKLER HIRKALAR VE ŞALLAR İÇİN ÖRNEKLER

hirkalar-sallar-yelekler-nazarca-orguler
hirkalar-sallar-yelekler-nazarca-orguler

47 Tane en güzellerinden seçilen en çok beğeni alan Örgü Arşivi Bayan ve Bebek Hırkalar,Yelekler ve Şallar için Tığ ve Şiş Örgü Tarifler ve Modeller.

Sizlere aralarında benim de çok beğendiğim modeller olan İnstagram,Pinterest ve Facebook Sosyal ağlarında paylaşılan modelleri sizler için derledim ve paylaştım.

beresi-atkisi-takim-bebek-hirkasi
beresi-atkisi-takim-bebek-hirkasi

Modellerin hiç biri bana ait değil Alıntı modellerdir.Ancak bazılarının örnek bazılarının da Model anlatımları Örgü Videoları adlı menüde Tarifleri bulunmaktadır.

Örgü ya da Oy işlemeyi bir çok bayan bilir.Ancak Düzgün Örgü Örme sanat işidir.Bazı modellere baktığımız da baştan sava bir şekilde örülen hoş olmayan modelleri aynı örneği farklı elden ve iple çok daha güzel olarak görebiliyoruz.

belinde-cicekler-olababy-elbise
belinde-cicekler-olan-baby-elbise

Düzgün güzel Örgü örmek için acele etmeden dikkatli ve düzgün ördüğümüz de güze Örgü Desenleri,Yelekler,Hırka,Kazak,Bere ya da Oyalar yapabiliriz.

Battaniye Örneği olan Çiçekli Çimen modelin sizlerde nette görmüş olabilirsiniz. Ama yapılışını merak edenlerde buradan Model anlatımını görebilirler. Modellere Tıklarsanız Daha Büyük Görünürler

Şiş Örgü Bebek Yeleği Videosu

Çocuk Hırka Videosu

Bayan Yeleği Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ŞERİT İNCİLİ HAVLU OYASI TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*