kirmizi-motifli-ust-roba-orgu-bej-cocuk-elbise


ÖRGÜ VİDEOLU KIZ ÇOCUK ELBİSE YAPILIŞI


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Kız Çocukları için Kolay Örgüden Yazlık ElbiselerTığ işi Örgü videolu Elbise Tarifleri ile siz de kızınıza Bu Yaz Günlük ve Gezmelik çok şık 2 adet üstü örgü dantel altı kumaş ve Sadece Tığ işi Uzun Örgü Robalı Elbise örneği ile yapabilirsiniz.

Daha önce burada Örgü Kolay Bebek Elbiseleri Yarısı Örgü Yarısı Kumaş Elbise Modelleri paylaşmıştım. Tığla Örgü Çocuk Elbisesi Üst Robası Nasıl yapılır? Türkçe videolu açıklamalı bulamadım ancak burada ki bu videolar size fikir verecektir diye umuyorum.

Ben Elbisenin kumaş olan bölümünün hafif açılı olarak kolay bir şekilde kesildiğini sanıyordum. Ancak burada 2. videoda sizinde göreceğiniz gibi Elbisenin altı yarım daire şeklinde kolay bir teknik kullanarak kesiliyormuş.

Eğer Örgü Çocuk Elbise Robasını örgü şişleri ile örmek isterseniz o zaman burada ki Yaz Gülü Örgü Modeli tam yazlık giysiler örmek için çok kolay ve güzel bir örnek

Tunus İşi Çocuk Elbiseleri bu yıl çok moda.Artık Tığ işi Tekniğinde Afgan işi Tunus Örneklerin daha çok kullanıldığını göreceğiz.Tunus işi Nasıl Örülür? Tunus örneklerini Videolu Örgüler bölümünde de görebilirsiniz.

kumas-tig-isi-orgu-kiz-cocuk-elbise-yapilisi
kumas-tig-isi-orgu-kiz-cocuk-elbise-yapilisi

1.Yeşil Elbise Başlangıç

2.Yeşil Elbise Bitişi

kirmizi-motifli-ust-roba-orgu-bej-cocuk-elbise
kirmizi-motifli-ust-roba-orgu-bej-cocuk-elbise

Kırmızı,Bej Örgü Tığ işi Çocuk Elbisesi Örme

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir