ÖRGÜ TIĞ İŞİ ÇİÇEK ÇANTA TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI

orgu-tig-isi-cicek-canta-yapimi
orgu-tig-isi-cicek-canta-yapimi

Tığla Çiçek Şeklinde Örgü Bayan Çantası yapılışını anlatan Türkçe Videolu Çiçek Çanta Videosu ile Çok Kolay öğrenip yapabilirsiniz.

Örgü Çanta Sapı Yapımı ve Örgü Çanta Süsleme aşamaları için isteyenler Örgü Gül yerine Büyük süslü Düğmeler ya da Halkalar ile Farklı şekiller yapabilir.

Çantanın içine Kumaş ile Astar yaparsanız Çanta daha gösterişli ve kullanışlı olur. Çantanın içine Astar nasıl dikilir? görmek için burada daha önce paylaştığım Örgü Sırt Çantası modeline bakabilirsiniz.

orguden-cicek-canta
orguden-cicek-canta

Makrome iple yapılan Örgü Çantalar için değişik modelleri sitemizde burada bulabilirsiniz ya da Örgü Çocuk Çantası için değişik Örgü Fikirlerine göz atabilirsiniz.

Son çalışmamız da Örgü Bebek Elbise Modeli tığ İşi Anlatımlı Kız Çocuk Örgü Yazlık Elbise yapılışını az önce sizlere sundum

 

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. PENYE İPLE DESENLİ SIRT ÇANTASI YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*