TIĞLA 1-2 YAŞ KIZ BEBEK ELBİSE YAPIMI

tigla-1-2-yas-kiz-cocuk-kolay-elbise
tigla-1-2-yas-kiz-cocuk-kolay-elbise

Kız Bebeklere 1-2 Yaş Çocuklara göre Kolay Tığla Örülen Örgü Kolay Bebek Elbisesi yapımı.Türkçe Videolu

tig-isi-1-2-yas-bebek-orme-elbise-yapimi
tig-isi-1-2-yas-bebek-orme-elbise-yapimi

Açıklamalı Baştan Sona Anlatımlı Örme Elbise Yapım Aşamaları.

Model iki şekilde kullanılıyor. İsteyenler Boyunu daha uzun yaparak Örgüden Bebek Elbisesi isteyenlerde Örgü Kız Çocuk Bluzu olarak yapabilirler.

Koton iple çok daha zarif farklı olan Elbise için Merserize İp daha güzel olabilir. Örgücü hanımın da tavsiyesi 3-4 Yumak Merserize ip ile Dizlere kadar uzanan Elbise Modeli yapılmasından yana.

Yine Tığla yapılan Örgü Şapkalı Elbise yapılışı için geçen günlerde sizin beğenize sunduğum Tığla Şapka ve Elbise Örgü Takım için buradaki modeli de inceleyebilirsiniz.

Yaz aylarında Örgü Modelleri daha az rağbet gördüğü için daha çok Çeyizlik ve Yaz El işleri olarak Oyalar ve Tığ işleri paylaşıyorum.

Bugün sizlere İncili Havlu Danteli yapılışı ile ilgili harika ve çok kolay Havlu Kenarı Tığ Modeli yapılışını burada sundum.

Yazlık Örgü 1-2 Yaş Çocuk Elbisesi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*