ÇEYİZLİK İNCİLİ HAVLU KENARI DANTEL YAPIMI

mavi-dantel-incili

İncili Havlu Kenarları-Havlu Modeli İncili Havlu Kenarı Dantel Modeli Kolay Çeyizlik İncili Mutfak Havlusu yapımı Türkçe Videosu ile Açıklamalı Havlu Danteli yapımı.

Derya hanımın kendi doğaçlama yaptığı Yeni Havlu Dantelini bizlere Detaylı Açıklamalı Dantel yapılışı ile alttaki videoda gösteriyor.

Dantel için İnci kullanımı ile basit ancak gösterişli Çeyizlik 2017 Havlu Dantelleri için meniye bakmayı en güzel İğne Oyalı,Tığ Oyalı Havlular ve Havlu Dantelleri yapılışlarını görebilirsiniz.

Ayrıca sizler için Fikir vermesi amaçlı olarak İncili Boncuklu Havlu Modellerini de sayfaya ekleyeceğim. Daha çok Model görmek için sayfa altına da bakabilirsiniz.

İncili ve Boncuklu Danteller,İğne Oyaları ve Tığ Oyaları için Güzel Kenar Modelleri

Resimlere Tıklayınca daha büyük görebilirsiniz

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*