Menü Kapat

orgu-tig-isi-canta-orme-dikme-videolu

ÖRGÜ TIĞ İŞİ ÇANTA ÖRME VE BİRLEŞTİRME DETAYLI VİDEOLUTığ İşi Örgü Çanta Videoları-Anlatımlı Örgü Tığ İşi Çanta Yapımı anlatılan Detaylı Uygulamalı Videolu Anlatımlı Örgü Bayan Çantası ve Cüzdanı Nasıl Örülür? Öğretilen Video. Örgü Dantel Kadın Çanta Modellerini Omuz,Kol ve El Çantası olarak El işlerinde görebilirsiniz.

Burada Örgü çantanın güzel durması için içine kadife veya keçe bir astar dikmeniz daha iyi sonuç verebilir. Tığ işini çok iyi bilmeyenler için daha basit ve daha kolay bir Örgü Motifli Çanta yapılışı için buradaki Örme Çanta Yapılışı ile başlamanızı öneririm.

orgu-tig-isi-canta-orme-dikme-videolu
orgu-tig-isi-canta-orme-dikme-videolu

Kızı olan Anneler küçük kızları için de Örgü Çocuk Çantası Örmek isterlerse buradaki şirin çanta modelini düşünebilirsiniz.

Hatta Kare Örgü Çanta için daha farklı bir Şirin Örgü Çanta Modeline buradan bakabilirsiniz. Bu çantanın yapılışı da Videolu olarak Tığ İşi Amigurumi “sık iğne” olarak gösteriliyor.

Plajda ve ya Denize giderken kullanmak için ıslandığında sorun olmayacak Çanta fikrine sıcak bakanlar için farklı modellerde Çanta Modelleri önereceğim.

Şimdi size iki farklı malzemelerden yapılan sudan etkilenmeyecek Çanta Yapılışı önereceğim. İlk Olarak Plastik Şişeden Örgü Çanta nasıl örülür? ona buradan resimli anlatımlı olarak bakabilirsiniz.

2. Örgü Çantanın malzemeleri sizi şaşırtacak ,ancak sonucu gördüğünüzde Çöp Poşetlerinden Örgü Çanta bu kadar mı güzel olur? daha da şaşıracaksınız.

Aynı teknik ile Örgü Plaj Çantası örmek isterseniz içine ıslak mayo,bikini ve deniz yağı koyabileceğiniz çok kullanışlı bir Çantanız olur.

Eskilerin duvarından eksik etmediği her evde olması gereken Kutsal bir kitabın kabı olan Örgü Kuran-ı Kerim Çantası yapılışı.
1. Örgü Çanta Videosu

2. Devam Videosu

3. Devam Videosu

4. Devam Videosu

5. Çantayı bitirme ve Örgü Çanta Motiflerini Birleştirme Bitiş Videosu

3 Comments

  1. Geri bildirim: TIĞLA ÇOK KOLAY ÖRGÜ ÇANTA VE CÜZDAN YAPILIŞI VİDEOLU | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ | Nazarca.com

  3. Geri bildirim: VİDEOLU ANLATIMLI AŞK YÜZÜKLERİ ÖRNEĞİ | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir