ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ


Burada 77 Tane Değişik Örme Çanta Modeli Var.2016 Örgü Çanta Modelleri.Örgü Dantel Çanta Yapılışı İzle-Modeller arasında ayrıca Türkçe Videolu Örgü Çanta Tarifi izleyerek sizde kendinize Örgüden Bayan Çantası Yapabilirsiniz.Tığ İşi Çanta Örnekleri arasından size

2016-orgu-canta-modelleri
2016-orgu-canta-modelleri

Krokodil Örnekli Tığ işi Kolay Bayan Cüzdanı nasıl örülür? videolu örnek tarifini izleyebilirsiniz.

Yeni Örgü Çantalar arasında Örgü şişleri ile örülen Kadın Çantaları ve Tığla Örülen Örgü Çantalar,Örgü Çocuklar için Sırt Çantalar,Örgü Kutu çanta örnekleri,Zarf Çantalar,Motifli Tığ işi Çanta modelleri de bulunmakta.

Bazı Örgüden Çanta Modellerinin Resimli ya da Videolu anlatımı var.Açıklamalı Örgü Çanta Örnekleri arasında Hem örgü ipi hem Merserize Örgü Çanta Modeli görebilirsiniz.

Kolay Örgü Çantalar isterseniz o zaman Çanta Modelleri arasında Kare şeklinde örülen Fermuarlı Örgü Çantalar yerine daha basit Örgü Motifli Çanta Modelleri kolay gelebilir.

Birde şu şekilde Videolu Çanta örmek için Çiçek motifli örnekler arayanların da çok beğeneceğini düşündüğüm Örgü Cüzdan takımlı Tığ İşi Çanta Örme modeline buradan bakabilirsiniz.Keçe bölümünde Keçe Çanta Yapılışı ile ilgili bir çok çalışma bulunmakta.

İsteyenler için Penye iplerden Çanta örme ve Buradaki Örgü Plaj Çanta modeline veya  Çöp Poşetlerinden Çanta Örme sayfamıza buradan bakabilirsiniz.
Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz.

Örgü Krokodil Çanta Yapılışı Video 1

Örgü Çanta Yapılışı Video 2 İzle

This Post Has 2 Comments

Bir cevap yazın