Örgü Modelleri ÖRGÜ SOSYETE EV AYAKKABISI ÖRME BOTLAR VE TARİFİ

ÖRGÜ SOSYETE EV AYAKKABISI ÖRME BOTLAR VE TARİFİ

13740
orgu-sosyete-ev-ayakkabisi-patik
orgu-sosyete-ev-ayakkabisi-patik

Bu Botları gören Sosyeteler artık Ev de Ayakkabı giymeyi bırakmışlar bunlardan giyiyorlarmış :) Elbetteki Şaka.Ama Evde Ev Ayakkabısı yerine Ayakları üşütmeyen ve rahatlatan Örgü Sosyete Botları Tarifi izleyip Bugün başlayın Yarın giyin.

Bu kadar Kolay Klasik Kadın Patik Modeli için de Hemen Ör Hemen Giy Patik Modelinin yapılışına bakınız.Tığla Patik Tarifleri için de Tığla Kadı Kızı Patik tarifini önerim.

İki Şişle Yapılan Sakallı Bot modeli bu şekilde 20-25 liraya piyasada alıcı buluyormuş.Sipariş alıp yapan hanımların bilgisi olsun diye yazdım.

sakalli-ipten-sosyete-ev-botu
sakalli-ipten-sosyete-ev-botu

38 numara Ayaklar için yapılan Sakallı Sosyete Botu 80 ilmek ile başlanıyor. 39-40 Numara Örgü Bot Patik için  4 -5 ilmek artırarak yapabilirsiniz.

sosyetik-ev-patikleri
sosyetik-ev-patikleri

Aynı şekilde daha küçük 36-37 numara Sakallı Sosyete Bot Patiği için de 4-5 ilmek daha az yani 76 ilmek ile yapabilirsiniz. Her 4-5 ilmek büyütebilmek için 1 numara Ayak büyüklüğüne ya da küçüklüğüne denk gelir.

4 Numara Tığ 1 Yumak Patiklik ip 1 tane aynı renk Sakallı ip kullanılıyor.Patik ipini 2 kat yaparak kullanacaksınız Yukarı bilek bölümüne gelince 1 katını alın sakallı iple karıştırıp yapın.

el-orgu-sosyete-ev-patikleri
el-orgu-sosyete-ev-patikleri

Sabah başlasanız Akşam ayağınız da olur.Yapılışı kolay ve şık. Sakallı ip ile aynı renk  iplik kullanmanı gerekiyor.Ama isterseniz Sakallı ipi farklı kullanıp 2 renk yapabilirsiniz.

HEMEN ÖR HEMEN GİY DÜZ ÖRÜLEN KADIN PATİK

İKİ UCU SİVRİ AÇIK ÖRÜLEN ÇİÇEKLİ PATİK YAPIMI

BAŞLA DÜZ ÖR BİR BAKTIK ÇOK ŞIK PATİK OLMUŞ

UCU SİVRİ ACEMİ PATİĞİ İLK PATİK MODELİM TARİFİ

HARAŞO BAŞLAYIP LASTİK İLE BİTEN KOLAY PATİK

BATTANİYE TARİFİ VE BEBEK ÖRGÜLERİNE BAKMAK İSTER MİSİNİZ?

 

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz