pimpirikli-orgu-bebek-yelek-modeli

ÖRGÜ PİMPİRİK BEBEK YELEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI


Örgü Pimpirik Bebek Yelek Modeli baştan sona yapılışı anlatılan,adım,adım Yakalı Bebek Yelek yapılışı ile Türkçe videolu Örgü Dersleri.

pimpirik-orgu-bebek-yelek-yapilisi

pimpirik-orgu-bebek-yelek-yapilisi

Sevgi hanımdan Beyaz Laleli örgü Bebek Yelek Modeli hem örneği hem Yakalı modeli ile oldukça Şirin Bebek Yelek deseni ile Anneler Bebeklerine güzel Yelekler örebilirler.

Yakadan Başlamalı Bebek Yelek için buradaki modele de bakabilir Tığ işi Yelekler,Şiş işi Yeleklere El işleri kısmından ulaşabilirsiniz.

Pimpirikli Yelek Modeli adını verdiğim daha önce Laleli Örgü Yelek modeli olarak başka modeller paylaştığım için bu modele Pimpirik Bebek Yeleği adını verdim.

Bebek Yeleği için 2,5 yumak Örgü ipi gitmiş ve gördüğünüz üzere Sevgi hanım Bebek Yeleği yapımı konusunda uzman oluğu kadar çok detaylı ve anlaşılır anlatıyor.

Bebeklerin sırtını Örgü Yelekler Ayaklarını da Örgü Bebek Çorapları ile sıcak tutmak için burada ki gibi Tığla Kolay Bebek Çorabı yapabilirsiniz.

Burgulu Lila Örgü Modeli 2 gün önce payaştığım normal örgü örneklerinden çok farklı bir Örgü Örneği.Yeni paylaşmama rahmen çok beğenilen ve Facebookta çok paylaşılan Örgülerden

pimpirik-orgu-bebek-yelek-model-yapimi

pimpirik-orgu-bebek-yelek-model-yapimi

yakali-pimpirik-bebek-yelek-modeli

yakali-pimpirik-bebek-yelek-modeli

Pimpirik Bebek Yeleği

2 thoughts on “ÖRGÜ PİMPİRİK BEBEK YELEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir