sis-isi-orgu-fiyonklu-sac-bandi


ÖRGÜ FİYONKLU SAÇ BANDI YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Saçlara şekil vermeyi kolaylaştıran ve Saçlarda oldukça şık görünen Örgü Fiyonklu Saç Bandı yapımı Sevil hanımdan bize Türkçe videolu anlatımlı Örgü Dersi olarak geldi.

fiyonklu-orgu-sac-bandi
fiyonklu-orgu-sac-bandi

Kendinden Fiyonklu Örgü Saç Bandanası olarak değişik renklerde Örgüler yapabilir ve isterseniz Kız Çocukları için Fiyonk bölümlerini farklı renkte yapabilirsiniz.

Kızlar için Örgü Yelekler yapmak için burada göreceğiniz Örgü Pimpirik Bebek Yelek modeli nasıl yapılır? Adım,adım Yelek Örme aşamaları için burada tüm detayları ile Şiş örgüsü Bebek Yeleği yapabilirsiniz.

Haraşo örgü yerine esnek olan bir Örgüde kullanabilirsiniz. Örgü Lastik modeli ya da farklı Elastik Örgüler ile şık olabilir.

Örgü Saç Bandı yapılışı için burada daha ince saç örgüsü modelinin pratik yapılışı gösteriliyor. Düğmeli Saç Bandı yapımı için Hobiler bölümünde böyle farklı bir model daha var.

orgu-fiyonklu-sac-bandi
orgu-fiyonklu-sac-bandi

Örgü Fiyonklu Saç Bandı Yapımı

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir