Örgü Modelleri PRATİK SAÇ ÖRGÜDEN ELDİVEN BOYUNLUK BAYAN ÖRGÜ TARİFLERİ

PRATİK SAÇ ÖRGÜDEN ELDİVEN BOYUNLUK BAYAN ÖRGÜ TARİFLERİ

859
sac-orgulu-boyunluk-eldiven-sis-model-bayan-orgu
sac-orgulu-boyunluk-eldiven-sis-model-bayan-orgu

Füme Rengi Örgü ipinden Kadınlara El Örgüsünden Takım Saç Örgülü Boyunluk ve Saç Örgülü Eldiven 2 Şiş ile Tarifi.Pratik Kolay Saç Örgülü Şiş Model Bayan Takımı yapımı.

Genelde Örgü Bayan Takım Aksesuar modellerin de Eldivenler Atkı ,Şapka ya da Bere ile Takım yapılıyor.Bu Model de Eldiven ve Boyunluk ile güzel bir İkili Örgü takımın her iki parçasının da Tarifini izliyoruz.

Her ikisinde de Düğme ve Saç örgüsü Şiş Örneği ile yapılan Boyunluk ta Haraşo örgü Eldiven Modelin de Pirinç örneği kullanılmış.

sac-orgulu-takim-kadin-eldiven-sisle
sac-orgulu-takim-kadin-eldiven-sisle

Boyunluk anlatımını önceden yapıldığı için haraşo ile çalışılmış.Eldiven de haraşo kullanmak istemezseniz o zaman Boyunluk modelinde de Pirinç örgü ve Saç örgüsü ile yapabilirsiniz.

Pratik Saç Örgüsü Şiş Deseni uygulanan modeli Boyunluk için 3 sırada da olabilir.Boyunluk dökümlü dursun isteyenler daha geniş yapabilir ya da Saç Bandı olarak ta aynı tekniği kullanabilirler.

pratik-sac-orgulu-bayan-boyunluk
pratik-sac-orgulu-bayan-boyunluk

Kartopu baby one ip- 3,5 numara Şiş – Eldiven lastik kısmından 41 ilmek ile başlanıyor. Boyunluk için 5 numara Şiş kullanacaksınız. Bu Güzel Örgü Eldiven ve Boyunluk Modelini bizler için deniz kabuğu61 Örgü Youtube Kanalı anlatmış.Kendilerine çok Teşekkürler.

Pratik Saç Örgüden Şişle Eldiven

Pratik Kolay Saç Örgülü Boyunluk

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz