Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ÖRGÜ MODELLERİ+ USTALARDAN EN İYİ ÖRGÜLER

ÖRGÜ MODELLERİ+ USTALARDAN EN İYİ ÖRGÜLER

222534
Orgu-modelleri-sis-ornekleri-tig-model-desenleri
Orgu-modelleri-sis-ornekleri-tig-model-desenleri

Sayfamızda Örgü Modelleri,Örgü Örnekleri ve Yapılışları ile Tığ İşi Örnekler ve En Yeni Örgü modellerini görebilirsiniz.

Burada gördüğünüz modellerin bir çoğunu Örgü Modelleri Videoları sayfamızda sizler için tarifleri bulunuyor.

Tığ ve Şiş Örgü Modelleri yanı sıra sizler için El Sanatları Örneklerden de birkaç tane model sundum.

Her mevsim kullanılan Örgü Desenlerini, Usta işi bu Örgü Motiflerini İnstagram ve Pinterest sayfalarından alıntı olarak sayfamızda paylaşılmıştır.

Modellere nereden ulaşabileceğinizi? modellerin üzerinde yazan isimlerden anlayabilirsiniz.

Hayranlıkla izlediğim, gördüğümde çok hoşuma giden bu örgü modelleri arşivini, sizlere de sunarak Örgü fikirleri için yardımcı olmak istedim.

Örgü Modellerini Düzgün Örmenin Püf Noktaları

Örgü El Sanatlarında hangi örneği? Hangi model için kullanacağınızı bilmeniz çok önemli. Doğru örgü ipi, doğru Şiş ve Tığ ile doğru modeli yakaladığınızda ortaya çok güzel sonuçlar çıkar.

Bu sebeple bir şey ölmeye karar vermeden önce nasıl bir örnek istediğinize karar vermelisiniz. Örneğin ne kadar güzel oldu değil, Sizin ne kadar düzgün ve güzel örebileceğiniz önemlidir.

Birçoğumuz gördüğümüzde hayranlıkla baktığımız modellerin aynısını uyguladığımızda, sonuç gördüğümüz kadar güzel olmayabiliyor.

Doğru örgü teknikleri ile Düzgün Örgü Örme sanatını icra eden ustalardan gördüğümüz bu modeller hepsi Şahane.

Modelleri uygulamaya başladıktan sonra bir an önce sonucu görmek adına, örgüyü hızlı Örmeye başlamak istediğimiz sonuca ulaşmanızı sağlamaz.

Örgü Modelleri Tığ ve Şiş Örnekleri

Resimlerde gördüğünüz birçok modeli benim kadar çok beğeneceğiniz düşünüyorum.

Çünkü her biri için örnekler çok ustaca ve doğru renk ve örgü seçimleri ile yapılmış.

Çoğu zaman hepimizin bildiği bir örneği Harika bir model üzerinde gördüğümüzde ne kadar yakıştığını görünce şaşırıyoruz.

Her ne kadar Çok Kolay Örgü Modelleri de görmüş olsanız Öncelikle hangi örnekle ile, sonra da bu örneği hangi iple öreceğinize karar vermelisiniz.

Nazarca.com Örgü modelleri sayfamızda, Örgü Sitelerinde aradığınız her modelin tarifini menülerden bulabilirsiniz. Sadece biraz zaman ayırıp sayfada biraz dolaşmanız öneriyorum.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz