ÖRGÜ KATLI ÇİÇEKLİ PEMBE BERE TARİFİ

orgu-katli-cicekli-pembe-bere-tarifi
orgu-katli-cicekli-pembe-bere-tarifi

Pembe renkli Katlı Çiçekli Bere Tarifi videosu ile Bu Kış Harika Kız Bereleri örmeye hazır mısınız? Tığla kolay anlatımlı Bere Yapımı hem kolay hem tam anlatımlı.

Bazı Bere Modelleri Lastik bölümünden başlanıp yukarı tepede bitiyor. Timsah Sırtı Bere Modeli buna Şiş ile yapılan Bere Örneği olarak iyi bir örnek.

pembe-katli-cicekli-bere-yapimi
pembe-katli-cicekli-bere-yapimi

Ancak Şimdi öğreneceğimiz Bere yapılışı Tepeden başlanarak en son Lastik modeli yapıldıktan sonra bitiriliyor.Örnek ve son olarak Tığla lastik uygulanan modeli videolu olarak ta izleyebilirsiniz.

Kat kat çiçekli Pembe Fıstıklı Bere yapılışı için 5 zincir çekin halka yapın ve 4 zincir çektikten sonra 2 tane 2 li trabzan yapın 2 zincir tekrar 1 tane 2 li trabzan yapın.

Bu ilk trabzanlardan sonra aralarda 2 zincir olan bu şekilde 12 tane 2 li trabzan ile tüm sırada 12 trabzan yapılıp 2. sıraya başlanıyor.

Her zaman yaptığım gibi bir önceki videoya ulaşabilmek için burada ki Bulmaca Sabun Lifi yapılışını da görebilirsiniz.
Katlı çiçekli Pembe Bere Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TOP FISTIKLI ÖRGÜ PEMBE BERE TARİFİ – Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*