ÖRGÜ FİYONKLU FISTIKLI BERE VİDEOLU ANLATIMLI

orgu-fiyonklu-fistik-orgulu-bere
orgu-fiyonklu-fistik-orgulu-bere

Tığ işi Örgü Fiyonklu ve Fıstık Örnekli Şirin kızlar ve Bayanlar için Bere yapılışı.Videolu Örgü Bereler için Bugün Değişik Bere Modelleri ve bunların yapılışlarını buradan görebilirsiniz.

orgu-fiyonklu-fistik-orgulu-bere
orgu-fiyonklu-fistik-orgulu-bere

Kış aylarının tam ortasında olduğumuz bu aylarda Tam Mayıs ayına kadar başınıza takabileceğiniz güzel Tığ Örgüsü Bereler yapmak için tam zamanı.

Fıstık Örneği Tığ örgüler de en çok kullanılan ve sevilen Tığ işi Örgü Tekniklerinden.Burada ki Fıstıklı Kelebekli Bere modeline bakarsanız bayanlar için güzel bir Bere Modeli daha görebilirsiniz.

Videolu Türkçe anlatılan Bayan Eldivenleri içinde burada tam 4 Adet Çok güzel Yarım Parmaksız Bere Modelleri var.

Özellikle örgülere yeni Başlayan Açıklamalı Detaylı anlatımlı Örgü Kadın Patikleri bulamayan hanımlara burada ki Kolay Bayan Patik Yapılışına bakabilirsiniz.

fistikli-tig-bere-kiz
fistikli-tig-bere-kiz

Fiyonklu Fıstıklı Kız Beresi Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. BURGULU ÇİÇEKLİ KENAR ÖRNEĞİ VİDEOLU YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*