ÖRGÜ ELBİSEYE DÖNÜŞEN BEBEK TULUMU TARİFİ

elbiseye-donusen-bebek-tulumu-tarifi
elbiseye-donusen-bebek-tulumu-tarifi

İki Model Olarak kullanılan Elbiseye Dönüşen Bebek Tulumu İki Şekil de Kullanılan Elbise ve Bebek Tulumu şeklinde Tek parçadan oluşan Tulum önleri iliklenince Elbise olarak Giydirin Düğmeleri açınca da Paçalı Bebek Tulumu şeklinde kullanılan bir model.

İlk Olarak Geçen yayınladığım Örgü Şortlu Bebek Tulumu yapımının linkini verdikten sonra şimdi de 2 amaçlı kullanılan Bebek Örgüsüne başlayalım.

Örgü Alize happy baby ile yapılan Elbiseli Tulum için 1,5 yumak kadar ip gidiyormuş. Robadan Şişle örülerek başlanan Elbise olarak ta kullanılan Bebek Tulumu için 3 ve 3,5 numara Misinalı şişler kullanılıyor.

elbisede-olan-bebek-tulumu-yapilisi
elbisede-olan-bebek-tulumu-yapilisi

Özellikle İkiz ya da yakış yaşlar da 1 kız 1 erkek bebekleri olan Anneler Kız için Elbise olarak Erkek için Bebek Tulumu olarak bu modeli çok rahatlıkla kullanabilirler.

Düğmeleri düz olarak iliklediğimiz de Elbise olarak Paçalarından düğmelendiğinde Tulum Elbiseye dönüşüyor ve bu şekilde 1 model 2 model olarak kullanılabiliniyor.

Elbise Tulumun yaka kısmını yani Robasını 3 numara bedenini 3,5 numara şiş ile yapılıyor.Robadan 48 ilmek olarak başlanan Elbise Tulum 1 yaş Bebeklere göre yapılmış
1. Bölüm-Elbiseye Dönüşen Tulum Videosu

2. Bölüm

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. PRATİK YÖNTEMLE BAYAN YELEK TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*