ÖRGÜ ÇİÇEKLİ KESE HAMAM LİFİ YAPILIŞI

orgu-cicekli-kese-hamam-lifi
orgu-cicekli-kese-hamam-lifi

Örgü Kese Şeklinde Hamam Lifleri- Örgü Yapılışı Videolu Tarif ile gösterilen Çiçekli Kese Sabun Lif Modelleri için çift katlı El Sokmalı Lif Modeli.

Kullanım açısından Keseli Lif Örnekleri çok daha iyi.İçine Sabun konulan Lif modelleri özellikle Banyoda sabuna basıp kayma konusunda önlem almış olursunuz.

orgu-hamam-lifleri-keseli-modeller
orgu-hamam-lifleri-keseli-modeller

Şeyma hanım Lif modelini çok güzel anlatmış ve Süs olarak Fıstıklı kordon ve Örgü Çiçekler Örgü El bezi süslemede çok şık olmuş.

Daha Sevimli Lif Modelleri için burada Hayvan Figürlü şirin mi şirin Örgü Penguen Lif Modelinin yapılışını da görebilirsiniz.

Yeni Bebek Örgüleri için buraya da bakarsanız tam 35 tane En şirin Bebek Örgü Modelleri ve Bebek Yeleği anlatımlı model görebilirsiniz.
Çiçekli Kese Hamam Lifi Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. TIĞ İŞİ ÇAPRAZ DOLGULU ÖRGÜ MODELİ | Nazarca.com
  2. ÜÇGEN PARÇALI YAMALI LİF MODELİ YAPIMI | Nazarca.com
  3. LİF HALKALI UZUN BAŞAK HAMAM LİFİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*