LİF HALKALI UZUN BAŞAK HAMAM LİFİ TARİFİ

lif-halkali-sabun-bezi-hamam-lifi-tarifi
lif-halkali-sabun-bezi-hamam-lifi-tarifi

Tuhafiyeler de satılan Lif Halkaları ile Tutmalı iki ucundan Halkalı Başak Örnekli Uzun Hamam Lifi Sabun Bezi Model anlatımı Videolu Banyo Lif Modeli yapımı.

Uzun Halkalı Hamam bezi Lif yapımı için 2 katlı Lif ipi,Tığ ve 2 adet Lif halkası kullanılıyor. Modele Halkanın tüm çevresini sık iğne yaparak başlanıyor.

lif-halkali-hamam-bezi
lif-halkali-hamam-bezi

Halkanın içine batıp arkadan ilmeği alıp iki ilmeği birden Sık iğne ile halka çevresi yapılıp bittikten sonra 2. sıraya geçilir 1 tane 3 lü Fıstık yapılır 1 zincir çekilir aynı yere batılır ve tekrar 3 lü fıstık yapılır.

2 zincir çekilir bir zincir atlanır  3 lü Fıstık yapılır 2 zincir çekilir 1 Fıstık daha aynı yere yapılır aralarda 2 zincir çekilerek Fıstıklar bu şekilde yapılmaya deva edilir.

Günün Nazarca Örgü Modellerin de paylaştığım diğer Modelleri de görmek isterseniz Buradan Körüklü Burgu şiş işi Örgü Modeli yapımı ya da Yelpaze Bebek Yelek anlatımlarına da bakabilirsiniz.

Lif Halkalı Uzun Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*