Menü Kapat

cicekli-baharlik-yelek-tig-modeli

ÖRGÜ ÇİÇEKLİ BAHARLIK YELEK ÖRNEĞİ YAPILIŞI (TIĞ İŞİ)Tığla örgü Baharlık Yelek Modelleri istekleri üzerine Kolay Modeli ile Baharlık Yelekler,Bluzlar,Battaniyeler ve Örgülerde Türkçe videolu Açıklamalı Model yapılışı.

Şerife hanım boş durmamış her zaman ki gibi bizlere Şık bir Tığ Modeli Örnek ile Baharlık Yelek örneği videosunu bizler için anlatımını yapmış.

baharlik-yelek-cicekli-tig-ornegi
baharlik-yelek-cicekli-tig-ornegi

Ben çok beğendiğim zarif ve Kolay Yelek Örnekleri arayan hanımlara önerim.Hatta Kız Bebeklere Yazlık Tığ işi Örtüler,Battaniyeler bile örebilirsiniz.

en-guzel-baharlik-yelek-modelleri-1
en-guzel-baharlik-yelek-modelleri-1

Oya Tarifleri bekleyen Takipçilerimi elbette unutmadım ve burada göreceğiniz Şık İğne Oyası Modelleri içinden Zürafa Kirpiği İğne Modeline buradan bakabilirsiniz.

yazlik-bayan-yelek-cicekli-motif
yazlik-bayan-yelek-cicekli-motif

2 Comments

  1. feyza

    Merhabalar, ben yapmis oldugum el islerini sizlrle paylasmak istiyorum. Hemen herkesin evinde bulunan klasik tesbihleri,siradan olmaktan cikarip, kalici bir hediye, sik bir ceyiz parcasi veya dekoratif birer obje haline donusturuyoruz. Bunun icin, sectigimiz.renkli kristal tasli tesbihlerin ucuna kurdele isi ile hazirlanmis cesitli modellerde ciceklerle suslemeler yapiyiruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir