gri-simli-ceyizlik-gelin-yelek-modeli-yapilisi


ÇEYİZLİK GRİ SİMLİ İPLE TIĞ İŞİ GELİN YELEĞİ YAPIMI

El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Tığ İşi, Yelek Örnekleri

Simli ince iple yapılan Gri renkli Tığ Örgü Örnekli Gelin Yeleği yapılışı Türkçe Videolu baştan sona açıklamalı. Yazlık Tığ İşi Örgü Bayan Yeleği Modelleri için bu Kolay Yelek Örneği,Yaka,Koltuk kesimi hepsi detaylı anlatımlı.

Tığ işini yeni,yen öğrenen hanımlar ve Yelekler için yeni Örgü Modelleri isteyen Arkadaşlar için görüp çok beğendiğim Canım Anne anlatımı ile Yelek nasıl yapılır? bu videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

gri-simli-ceyizlik-gelin-yelek-modeli-yapilisi
gri-simli-ceyizlik-gelin-yelek-modeli-yapilisi

Bugün Bebeklere göre çok şirin ve kolay Bebek Yelek  yapılışı adlı çalışmayı burada şiş ile Deniz Dalgalı Örgü Modelli Bebek Yeleği olarak yayımladım.

Yelek Örnekleri yazan menüde daha fazla Yelek Anlatımı bulabilir sterseniz sayfa altına yeni Yelek Modellerine bakabilirsiniz.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “ÇEYİZLİK GRİ SİMLİ İPLE TIĞ İŞİ GELİN YELEĞİ YAPIMI”

  1. Merhabalar canım anne sizi çok seviyoruz. Sayenizde örgü öğrendim Allah ne muradınız varsa versin… severik tapik ediyorum sizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir