ÖRGÜ ARABALI BEBEK PATİK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

arabali-bebek-patik-yapilisi
arabali-bebek-patik-yapilisi

Gördüğüm en Güzel Arabalı Örgü Patik Modeli. Şiş ile Örgü Araba Görünümlü Bebek Patiği yapılışı Baştan sona anlatımlı yapılışı ile nasıl Araba Şeklinde Patik Yapılır görebilirsiniz.

Bebek Patiği Araba Şeklinde olduğundan aklımıza Erkek Bebek Patiği olarak geliyor ama o kadar şirin ki Kızlar içinde Bebek Patiği olarak kullanılır.

Sevil hanımı tebrik ederim ne kadar güzel Bebek Patik Modeli sunmuş,Ellerine sağlık kendine çok teşekkürler.

Örgü Araba Bebek Patik Modeli diye aradığınızda benzer bir çok model görebilirsiniz ancak bu kadar güzelini Ne Şiş İşi Arabalı Patik Örnekleri ne de Tığ İşi Arabalı Bebek Patikleri arasında göremezsiniz.

orguden-araba-gorunumlu-bebek-patik-yapimi
orguden-araba-gorunumlu-bebek-patik-yapimi

Daha önce Resimli anlatımlı Araba Şeklinde Bebek Patiği nasıl yapılır? burada paylaşmıştım.Bu model hem biraz farklı hem Videolu Arabalı Bebek Patik desenini izlemeyenler için.

sisle-arabali-bebek-patik
sisle-arabali-bebek-patik

Ayrıca Şişle Saç Örgülü Çorap yapımı için burada ki modele bakmanızı önerim. Yine Şişle Yapraklı Bebek Patiği modeli bu model kadar güzel anlatımlı ve şişe yapılan Yapraklı Bebek Patik Modeli buradan bakınız.

sis-isi-arabali-bebek-patik
sis-isi-arabali-bebek-patik

Bu 3. Bebek Patiği de bu 2 model kadar harika Örgü Şirine Patik Modeli adı gibi şirin ve çok Sevimli bir model.

Şişle Çiçekli Oya Yapılışı anlatılan ayrıca İğne Oyası Sepet Modeli yapımı ile bilikte 95 Tane Oya Modellerine buradan bakınız.

Şişle Arabalı Bebek Patik ,Arabalı Patik Örme,Araba Görünümlü Patik,Araba Patik Modeli,Örgüden Araba Patik,Örgü Bebek Patikleri

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on ÖRGÜ ARABALI BEBEK PATİK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

  1. Merhaba,
    23 aylık oğlum için 1 çift sis işi arabalı bebek patiğin den nasıl alabilirim.
    Mükemmel ötesi yapmışsınız çok şirinler ellerinize sağlık harika görünüyor.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. FISTIKLI TOPUZ ÖRGÜ YELEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*