fistikli-topuz-modeli-orgu-anlatimi


FISTIKLI TOPUZ ÖRGÜ YELEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Yelek Örnekleri

Fıstıklı Topuz Örgü Yelek Modeli için kullanılan Türkçe videolu anlatımlı Örgü Fıstıklı Topuz Modeli Bayan Yelek Örnekleri olarak çok kullanılan ve yakışan bir Fıstıklı Örgü Modeli.

Topuz Örgü Modeli sizlere tanıdık gelmiş olabilir. Örgü Bayan Yelek Modelleri i.in bu örnekle çok güzel Kadın Yelekleri yapılıyor.

Fıstıklı Kabartmalı Model Şerife hanım tarafından anlatılmış olup Örgülerde çok yakışan Alize Angora Gold ipleri ile daha yumuşak ve güzel yapılır.

fistikli-topuz-orgu-modeli
fistikli-topuz-orgu-modeli

Toplamda ara örnek ile birlikte 13 ve katları ile oluşan Yelek Motifi için bedeninize ölçerek kendinize kaç ilmekle kaç örgü motifi ile yapacağınızı anlamak için kullanacağınız ip ile 2 Motif kadar örüp bakabilirsiniz.

Şişle Yazlık Yelekler için Fıstıklı Topuz Şiş Örneği çok güzel ama Tığla Yelek Örmek için burada Yazlık Örgü Kasın Yelekleri için Örümcekli Yazlık Bayan Yeleği modelini düşünebilirsiniz.

Fıstıklı Topuz Modeli,Fıstıklı Örgü Yelek,Topuz Yelek Modeli,Topuz Örgü Modeli,Fıstık Topuzlu Örgü Modeli,Şişle Yelek Modeli

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir