El İşleri OLDUKÇA KOLAY ÇİÇEKLİ ŞİRİN KENAR DANTELİ AÇIKLAMALI

OLDUKÇA KOLAY ÇİÇEKLİ ŞİRİN KENAR DANTELİ AÇIKLAMALI

2282
oldukca-kolay-cicekli-kenar-danteli
oldukca-kolay-cicekli-kenar-danteli

Kolay Havlu Danteli ya da Pratik Kenar Danteli Olarak bu modeli Kenar Oyaların da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tarifini izlerseniz siz de Bebek Karyola ve Beşik kenarına ,El Havlularına,Yastık kenarı her şey kenarına yapılır.

Oya ipleri ile Yazmalara bile neden olmasın? 2019 Pratik Kenar Dantelleri arayan ve isteyen Takipçilerime bu güzel motifli şerit oyası çok farklı Dantel Yapılışını izlemenizi önerim.

Çiçekler tek sıra ama çiçek aralarına tekrar başka motifler ile 2 sıra bile şık olur. Banyo Havlusuna Basit Tığ işi Dantelleri de çok beğeniyorum.Bu model kullanışlı olduğundan her yere kullanılır.

kenar-danteli-kolay-pratik-ornekler-yapilislari
kenar-danteli-kolay-pratik-ornekler-yapilislari

Çiçek motiflerin de Bebek renklerinin kullanılması ayrı bir hoş olmuş.Yeşil Bantı şeritte aynı tonlarda açık olunca çok daha şık.

DOMİNO İPİNDEN NAR ÇİÇEĞİ HAVLU MODELİ YAPIMI

Oya tarzında ki Nar Çiçeği Havlu Modeli için bu örnek güzel.Bakmayın zor gibi görünüyor yapılması keyifli Oya örneğidir.

kolay-yesil-seritli-cicekli-havlu-uclari
kolay-yesil-seritli-cicekli-havlu-uclari

Model çalışmasını yabancı bir kanalda görüp bizler için uyarlayan Elişi Emek İster kanalının da eline sağlık.Böyle kolay olup aynı zaman da Şık Dantel Örnekleri herkesin yapabileceği modelleri ben seviyorum

2019-kenar-danteli-cicekli-modeller
2019-kenar-danteli-cicekli-modeller

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz