Menü Kapat

OKUL ÖNCESİ DOĞRU PARÇALARI KES YAPIŞTIR EĞİTİCİ ÇALIŞMA SAYFALARIDeneyimli 3 çocuk Annesi bir hanım olarak Okul Öncesi çağda çocukları olan Annelere şiddetle tavsiye edeceğim çok faydalı,eğitici Doğru Parçaları Kes Yapıştır Okul Öncesi Resimli Çalışma Sayfaları.

Sevgili okurlarım beni tanımayanlarınız için önce kendim hakkında bir kaç bir şey yazmak daha sonra bu Kes yapıştır sayfalarının öneminden bahsetmek istiyorum.

Ben İzmirli 41 yaşında İlkokul mezunu bir Hanımefendiyim. Benim 3 tane Allah bağışlasın yavrum var. Gurur,Masal ve Nazar adında.

Gurur Erkek çocuğu 7. sınıfa geçti 11 yaşında 20 Kasım 2002 doğumlu. Okulunu her zamanki gibi Taktirle geçti. Şimdiye kadar 4. sınıftan bugüne kadar 1. ve 2. dönemler dahil olmak üzere 4 kere Taktir 2 kere 1 ve 1,5 puanla kaçırıp Teşekkür aldı.

Gurur bu yıl hiç ama hiç devamsızlık yapmadı ve hasta olduğu zamanlar dahi onu Okula gitmemesi konusunda ikna edemediğimiz için tüm yıl boyunca hiç devamsızlık yapmayarak Onur Belgesi almaya da hak kazandı. İlk öğretim 4. sınıfa kadar da okulunu hep 5 pekiyi ile 98-96 ortalamalar ile bitirdi.

Ortanca çocuğum Masal. Masal büyük kızım o da bu yıl 3. sınıfı 5 pekiyi ile bitirip 4. sınıfa geçti. 3. sınıfa kadar çok şükür sınıfında çalışkanlar içinde olup değerli Öğretmenlerimizden çok güzel bir eğitim alarak okulunu yine başarıyla bitirdi.

En küçük kızım son numaramız Nazar. Nazar 2. sınıfı bitirip 5 pekiyi ile en düşük notu 97 olmak üzere 2. sınıfı 5 pekiyi ile bitirdi ve 3 sınıfa geçti.

Burada bunları anlatma amacım övünmek değil. Elbette evlatlarımın başarıları ve çabaları ile övünüyor ve Gurur duyuyorum fakat benim burada bunları yazma amacım bu değil.

Sevgili Anneler. Özellikle Okul Öncesi ya da 1. sınıfa çocuğu okula başlayacak olan Annelere seslenmek istiyorum.

Ben ve eşim İlkokul mezunu birer Anne Babayız. Ama çocuklarımızın okullarında çok başarılı olup kendilerine iyi ve kaliteli bir hayat kurabilmeleri için eğitimin şart olduğunun bilincindeyiz.

Benim çocuklarımdan sadece 1 tanesi Masal kızım Anaokuluna gitti. O da sadece 1. dönem gönderebildik taşındığımız için 2. dönem Anaokulunu tamamlayamadı.

Fakat ben evde onları çok küçük oldukları zamanlar da dahi altta resimlerini verdiğim Zekalarını ,yaratıcılıklarını ve el becerilerini artıracak sayfalar ile çalıştırdım hep.

Bazı Anne ve Babalar çok küçük yaşta olan çocuklarını okula hazırlamak için Harfleri öğretmeye çalışıyorlar, bu çok yanlış. Okul da Öğretmenlerimiz de bu konuda çok şikayetçi.

Çocuklara harfleri bizler ka-ke-ma-la diye öğretirken Öğretmenler onlara yanlarına hiç bir Harf koymadan k-m-l diye Öğrettiği için bu çocukta ters etki yaratıyor.

Çocuklarınıza Harfleri öğretmeyin onlara el becerilerini artıracak, zekalarını çalıştıracak ve dikkat dağınıklığını yok edecek bu tarz eğitici sayfalar ile çalıştırınız.

Emin olun çocuklarınız için çok faydalı olacak olan bu tür çalışma sayfaları onların benim çocuklarım gibi okul hayatında çok başarılı olmalarını sağlayacaktır.

Noktaları birleştirme, Boyama sayfaları,Kes Yapıştır sayfaları,Örüntü oluşturma, Nesneleri tanıma gibi faydalı çalışma sayfaları ile çalıştırınız.

Çocuklarınız hem eğlenecek hem öğrenecektir. Emin olun etkisini ileride okula başladıklarında göreceksiniz. Öğretmenlerimiz bu sebeple okul öncesi çalışma sayfaları ile çocukları eğitiyorlar.

Sitemde Öğrencilere adlı Kategoride çocuğunuz için bir çok eğitici ve eğlenceli çalışma sayfaları bulabilirsiniz.

Allah Evlatlarımızın eksikliğini hissettirmesin İnşAllah.

dogru-parcalari-kes-yapistir-resimli-sayfaları
dogru-parcalari-kes-yapistir-resimli-sayfaları

dogru-parcalari-kes-yapistir-resimli-sayfalar-7
dogru-parcalari-kes-yapistir-resimli-sayfalar-6
dogru-parcalari-kes-yapistir-resimli-sayfalar-5
dogru-parcalari-kes-yapistir-resimli-sayfalar-4
dogru-parcalari-kes-yapistir-resimli-sayfalar-3
dogru-parcalari-kes-yapistir-resimli-sayfalar-1
dogru-parcalari-kes-yapistir-resimli-sayfalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir