KES YAPIŞTIR SEVİMLİ GEOMETRİK ŞEKİLLERİ OKUL ÖNCESİ

Öğrencilere

Okul Öncesi ve İlköğretim 1. Sınıf Geometrik Şekiller Kes, yapıştır sevimli renkli sayfaları

Geometrik şekilleri eğlenerek öğrenmeleri ve akıllarında kalıcı olması için Öğretmenlerimiz genelde sevimli görsellerden olan çalışma sayfalarını seçerler. Bu şekilde Çocukların akıllarında kalırken ödevlerini ya da derslerini daha bir keyifle yapıyorlar.

Matematik ödevi Geometri kes yerine yapıştır ödevleri Anaokul öğrencileri ya da 1. sınıf ve Okul öncesi çocuklar için sadece Geometrik şekiller olan Kare, Dikdörtgen, Üçgen, Daire ya da Çember şekillerini öğrenirlerken aynı zamanda makas kullanma becerileri artıyor ve eklemleri daha güzel geliştiği için ellerini kullanma becerileri artıyor.

ilkokul-geometrik-sekilleri-kes-yapistir-sayfalari-nazarcacom

ilkokul-geometrik-sekilleri-kes-yapistir-sayfalari-nazarcacom
ilkokul-geometrik-sekilleri-kes-yapistir-sayfalari-nazarcacom

ilkokul-geometrik-sekilleri-kes-yapistir-sayfalari-nazarcacom-2 ilkokul-geometrik-sekilleri-kes-yapistir-sayfalari-nazarcacom-3 ilkokul-geometrik-sekilleri-kes-yapistir-sayfalari-nazarcacom-4

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “KES YAPIŞTIR SEVİMLİ GEOMETRİK ŞEKİLLERİ OKUL ÖNCESİ”

  1. merhaba anaokuluna giden kızım için çıktı almak istiyorum ama alınamıyor ne yapmam lazım acaba yardımcı olabilirmisiniz ?

    1. Elvan hanım ben güvenlik nedeni ile sağ tık yasağı koydum fakat şimdi onu kaldıracağım.Ayrıca resimlerin altna sosyal ağ Facebook butonlarının yanına çıktı alabilmeniz için Yazıcı butonuda ekleyeceğim. Lütfen 5 dakika sonra sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir