Menü Kapat

Nevresim-carsaf-pike-dantelleri-tarifleri

NEVRESİM DANTELİ TARİFİ VE ÇARŞAF PİKE DANTELLERİÇeyizlik Yeni Dantelli Nevresim Takımları ve Nevresim Kenarı Dantel Tarifi ile Ara Çarşaf Dantelleri,Nevresim Dantel Örnekleri yapılışları.

Çarşaf Takımları Pike Dantelleri için topladığım El emeği el yapımı Pikolu,İşlemeli ve nakışlı Dantel Nevresim takımlarının yanı sıra çok şık Çarşaf Danteli yapılışını görebilirsiniz.

Nevresim-carsaf-pike-dantelleri-tarifleri
Nevresim-carsaf-pike-dantelleri-tarifleri

Kalemli Boncuk Oyası modeli de Çeyiz tamamlamak için Oya Örnekleri arayan ve Yazmaları için model arayan hanımlara önerim.

Dantel Tarifleri için geçenler de hazırladığım bir çok Açıklamalı Dantel Tarifleri görebileceğiniz sayfaya bakmayı arzu ederseniz sizlere ilham verecek modeller ile Yapılışlarını görebilirsiniz.

Tam 50 Tane Nevresim Modelleri ve çeşitli Kenar Dantelleri olan galeriye bakabilir ve Diğer modelleri de anlatımlı olarak Danteller bölümün de görebilirsiniz.

karyola-kenari-danteller
karyola-kenari-danteller

Çarşaf Danteli Uç Dantel Örnekleri ve Havlu kenarı modeller ile bir kaç tane Yuvarlak ve Kare Dantelleri aralarından seçtiğim bu modeller alıntı olup hiç bir Dantel çalışması bana ait değildir.
Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Görünür

Nevresim Danteli Tarifi Videosu

2. Bölüm

2 Comments

  1. Geri bildirim: GÜL DESENLİ PİKE DANTELİ TANE,TANE ANLATIMLI ŞABLONLU YAPILIŞI | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: YAPRAK ÜSTÜ PITIRIKLI TIĞ OYASI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir