Örgü Modelleri MANDALA İPİNDEN UZUN ÖRGÜ BAYAN HIRKA TARİFİ

MANDALA İPİNDEN UZUN ÖRGÜ BAYAN HIRKA TARİFİ

2195
tig-orgu-uzun-hanim-dilendi-bayan-hirkasi
tig-orgu-uzun-hanim-dilendi-bayan-hirkasi

Granys Quare HırkaMandala Örgü İpinden Tığla Uzun Renkli Bayan Hırka Yapılışı- Ebruli Akrilik ya da Koton her iple Çok şık Kolay Dizlere kadar Kadın Hırkası Tam Açıklamalı.

Örgü Spor Hırka Modeli için de güzel Kalçaları örten Bayan Hırka yapılışını burada ki diğer modelden görebilirsiniz. Yine Örgüden Salaş Hırka Modeli olan kırçıllı arklı iple başka bir model daha burada bulunuyor.

Verev Bayan Hırka yapımını paylaştığım 2017 yılında bu modeli bir çok Arkadaş Şişle örmüştü.Şişle Örgü Kadın Hırkalar için buna bakınız.

Kozalak Bayan Hırka modeli de Ya başların da Mart ayın da yayınladığı Kaşık Örgü Modeli ile örülen bir model.unun da tam anlatımlı Tarifi var.

tigla-mandala-orgu-uzun-bayan-hirkasi
tigla-mandala-orgu-uzun-bayan-hirkasi

Kendinden renk geçişleri olan Akıllı ipler veya Ebruli iplerin Koton,Akrilik tarzı her ip ile bu adın Ceketini örebilirsiniz. Tığ 4 numara 2,50 ml

ip 540 metre boyunda 100 gram ağırlığın da. Farklı ip kullanacak olanlar ne kadar ip gideceğini buradan hesaplayabilirler.

38-40 beden Bayan Hırka Örmek için. Uzun Örgü Hırka hanım dilendi bey beğendi modeli ile yapılıyor.Farklı örnekler ile de yapılır.

Son Olarak Tığla Cepli Bayan Hırkası nasıl yapılır? önceki yayınlarımızdan buradan bakabilirsiniz. Sayfamız da daha çok Hırkalar ve Yapılışları bulunuyor.

Güncelleme: Önceki model videosundaki sorun nedeni ile Model videolarını değiştirdik

Video: Anne İşleri

Salaş Renkli Kadın Hırka Yapımı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz