Örgü Modelleri MAKROME İPTEN SAĞLAM ÖRGÜ PAZAR TORBASI FİLE ÇANTA

MAKROME İPTEN SAĞLAM ÖRGÜ PAZAR TORBASI FİLE ÇANTA

3448
kullanisli-saglam-makrome-file-orgu-torba
kullanisli-saglam-makrome-file-orgu-torba

Makrome İpten Zincirli File Çanta Tarifi.Bu Çanta için 2,5 Yumak Makrome İp Kullanılmış. Sağlam ve Kullanışlı Olması için Örgü Makrome İp ve Tığ Kullanılıyor.

Malzemeler: Macrame Kartopu 2,5 Yumak İp 100 gram 120 metre- 3 numara Tığ- 130 cm uzunluğunda zincir çekilir.

2.Sırada kenara 8 tane sık iğne yapıldıktan sonra 10 zincir çekin zincir uzunluğunda 10 cu zincire batın.Burada File olacağı için saymaya gerek yok zincir uzunluğunda çekmeniz yeter.

Son 8 tane tekrar sık iğne yapılıyor.1 zincir yapın örgüyü çevirin tekrar 8 tane sık iğne yapın.Burası kenar.Yukarıdan başlanıp aşağı doğru yapılıyor.

makrome-ipten-orgu-file-pazar-torbasi
makrome-ipten-orgu-file-pazar-torbasi

Örgü Pazar Filesi nasıl ipten yapılır? diye soran çok oluyor.Bana göre de en sağlam ip Makrome zincir ipler.Bir çok örgüde Bayan Çantaların da ve Ev Dekorasyonu örgüler de çok kullanılıyor.

EN ESKİ FİLE ÇANTA MODELİ ÖRGÜ TARİFİ

En Eski File Çanta Modeli diye Yaz başında yayınladığım bu modelde Derinlik ve Büyüklük açısından çok iyi.Diğerleri gibi Bunu örmek istiyorsanız Buraya Tıklayınız.

İKİ KALIN SAPLA BAŞLANAN EL ÖRGÜSÜ PAZAR FİLESİ

Sevgili Hanımlar yukarıda ki resme Tıklayıp İki Kalın Sapla Başlanan El Örgüsü Pazar Filesi yapılışını da Görmenizi önerim.

POŞET BAŞINA 25 KURUŞ ÖDEMEYİN KENDİ PAZAR FİLENİZİ YAPIN

Poşet Başına 25 Kuruş Ödemeyin Kendi Pazar Filenizi Örün diye tavsiye ettiğim İlk yayınladığım Örgü Pazar Çantası yapılışı da bu.

tig-orgu-makrome-pazar-filesi-canta
tig-orgu-makrome-pazar-filesi-canta

Buyrun 3 Tane Model var.Bu Yukarıdakinin Videosu altta.Diğerlerini görmek için Linkleri de bıraktım .Kolay Gelsin.
Makrome Örgü File Pazar,Çarşı Torbası Videosu

1 Yorum

  1. […] MAKROME İPTEN SAĞLAM ÖRGÜ PAZAR TORBASI FİLE ÇANTA Makrome ipten Sağlam File Çanta Modeli için Örgü Pazar Filesi olan bu çalışmaya da bakabilirsiniz. İKİ KALIN SAPLA BAŞLANAN EL ÖRGÜSÜ PAZAR FİLESİ İki Kalın Saplı File Çanta Modeli de bu.Saplarından başlanıp yapılan farklı modelli File Örme Çanta yapımı için buna da bakabilirsiniz. POŞET BAŞINA 25 KURUŞ ÖDEMEYİN KENDİ PAZAR FİLENİZİ YAPIN Pazar Filesi Yapım Aşamaları için ilk paylaştığım modellerden olan Bu Model de Pratik File Poşet modeli. tig-orgulu-file-bambu-iple-canta […]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz