Menü Kapat

orgu-tigla-alisveris-market-pazar-filesi-yapilisi

POŞET BAŞINA 25 KURUŞ ÖDEMEYİN KENDİ PAZAR FİLENİZİ YAPINEvet hanımlar gündemi takip edenler bundan sonra Alışverişlerde Poşet başına 25 kr ödemek istemeyenler Tığla Kendi Alışveriş,Market ve Pazar Filelerini kendileri yapıyorlar.

Zaten Alışveriş için az bir para ayırabildiğimiz bu zamanlar da Kendi Örgü Filenizi kendiniz yaparak Her seferinde Ev de Çanta,Poşet aramak zorunda kalmazsınız.

Anlaşılan içine Çöp bile koyup atmaya kıyamayacağımız dönemleri yaşayacağız.Ben öderim hiç örmeye gerek yok diyenler de olacak Ama Ben örmeyi tercih ederim.

el-orgu-tigla-pazar-filesi-nasil-yapilir
el-orgu-tigla-pazar-filesi-nasil-yapilir

Yapılışı Kolay fazla ip gitmeyen File Çanta Örgü için Eliniz de kalan ipleri de değerlendirmiş olursunuz. İster tek renk ister rengarenk File Poşet Örgüler yapmak için 4 numara Tığ kullanılıyor.

Örgü ,ipi yerine Çok sağlam olan Ağ ipleri ile yaparsanız daha ağır şeyleri daha rahat taşıyabilirsiniz. 6 zincir ile filenin dibinden en altından başlanıyor.

saglam-file-orgu-pazar-cantasi
saglam-file-orgu-pazar-cantasi

Eski kullanılmayan Çanta saplarını File çantanın sapına geçirdiğiniz de taşıma esnasında daha rahat taşıyabilirsiniz.Sap kısmını daha kalın da yapabilirsiniz.

5 Comments

  1. Geri bildirim: 200 GRAM BAMBU İPTEN PÜSKÜLLÜ FİLE ÇANTA TARİFİ | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: İKİ KALIN SAPLA BAŞLANAN EL ÖRGÜSÜ PAZAR FİLESİ | Nazarca.com

  3. Geri bildirim: MANOLYANIN KALBİ TASARIMI KALPLİ ÇİÇEKLİ ŞİRİN LİF | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir