Örgü Modelleri EN ESKİ FİLE ÇANTA MODELİ ÖRGÜ TARİFİ

EN ESKİ FİLE ÇANTA MODELİ ÖRGÜ TARİFİ

7254
en-eski-file-canta-modeli
en-eski-file-canta-modeli

Örgü Yeni File Çantalar sık,sık yayınlıyoruz.Ama Bugün En Eski Örgü File Çanta modeli olan Çok az ip ve ile örneği le örülen Yazlık Plaj Çantası,Piknik Çantası ya da Çarşı pazarda çok rahat ve kolay Örülen Çantalar arayan hanımlar için ideal ve Anlatımlı Tarifi var.

Kendinden Örgü Saplı olması ayrıca güzel.Hemen örmek hemen başlamak isteyenler uygun Sap arayışına geçmeden Örgü Çanta ipleri Merserize olabilir adı açıklanmamış bir   İp ve  5 Numara Tığ ile hemen şimdi başlayabilirsiniz.

renkli-eski-tig-isi-ile-kadin-cantasi
renkli-eski-tig-isi-ile-kadin-cantasi

Zaten 2018 Örgü Çantalar özellikle File Örgüden Çantalar çok moda.Tığ işi Örgü Kadın Çantaları kadar Sayfamız da Örgü Plaj Çantaları,Örgü El Çantaları ve Örgü Sırt Çantalarını sitemiz de yapılışları anlatımlı olarak gösteriliyor.

Yoğun geçen son bir kaç haftanın ardından Sizlere Güzel örgü Modelleri ve Örgü Tarifleri sunmayı amaçlıyorum.İlk olarak daha önce yayınladığım Yine Bu örneği de bize anlatan Nadire hanımın Boyutlu Üçgen Şal Modelini de sizler için burada yayınladım.

cok-eski-orgu-file-cantalar
cok-eski-orgu-file-cantalar

En Pratik Örgü Çanta Yapılışı olarak Tavsiye edeceğim Bu güzel Delikli Örgü Çanta Örneğinin yapım aşamalarını ve Bu Şekilde Tığla Örgü Çanta Sapı yapımını da bu model ile birlikte görebileceksiniz.
Tığla Eski File Bayan Çanta Modeli Videosu

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz