Menü Kapat

ortasindaki-guller-ile-yuvarlak-koseli-sabun-lifi

LİF MODELİ ORTASINDA GÜLLER İLE KİBAR BİR ÖRNEKOrtasında Güller ve Yapraklar ile örülen Köşeli Yuvarlak Lif Modeli.Yapraklar ve Güllerin yapımı ile Ortaya sade ve hoş bir Model çıkmış.

Modelin üzerinde gördüğünüz Tüm Örgülerin yapımı videolu Lif yapılışın da görülüyor.Güller nasıl yapılır? Yapraklar nasıl örülür? ayrı,ayrı aramak zorun da değilsiniz.

cevresi-fistikli-koseli-tomurcuk-gullu-hamam-lifi
cevresi-fistikli-koseli-tomurcuk-gullu-hamam-lifi

Değişik Örgü Motifleri seven Arkadaşlarıma da burada ki Halkalı Örgü Yelek modeline bakmalısınız demek istiyorum.Sıralı Örgü Tekniği ile Tığ ve Serum halkalarından Bayan Yeleği model açıklamasını görebilirsiniz.

Düz renkli Gül Kurusu Yazmada İnci Modeli ile Oya bekleyenlerin beğeneceğini umduğum bu modeli de görmenizi isterim.Amacım hep işinize yarayacak ve beğenecek modeller sunmak.

lif-susu-tomurcuk-orgu-tig-tarifi
lif-susu-tomurcuk-orgu-tig-tarifi

Yumuşak Battaniye Örgüleri ve Lif yapımı için sunulan Tığ örgünün Puf modellerinden burada ki modeli de inceleyebilirsiniz.

Fıstıklı Lif Kenarı modelini bu aralar Örgüler de çok görüyorum.Özellikle içinde Fıstık modeli uygulanan modeller de daha hoş görünüyor.

tomurcuk-gullu-lis-susleme-yapimi
tomurcuk-gullu-lis-susleme-yapimi

Beyaz Lif zemini diğer tüm Dilimli Lifler gibi örülüp üst süsleme ve kenar örgüsü ile sonlanıyor.7 numara Tığ ve Lif ipleri ile İlk zemin örülüyor.

Güllerin yapımı

Yaprakların Yapım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir