LİF İPİ VE YILDIZ TEKNİĞİN DEN  PATİK YAPIMI
lif-ipinden-cicekli-37-numara-patik

LİF İPİ VE YILDIZ TEKNİĞİN DEN PATİK YAPIMI


Lif İpi ve Lifler de kullanılan Yıldız Tekniği ile Üstünde çiçek olan Kadın Patik Tarifi. İnce ve Uzun yapılan Uçları Sivri örülen Patik Türkçe Videolu Yapımı.

37 Ayak Numaralarına uygun 38 Numaralara kadar giyebileceğiniz Lif 2 renk Lif ipinden yumuşacık Puf Çiçekli Patikler Açık örgü Patik olarak yapılıyor.

Arzu edenler farklı ip kullanır ama Lif iplerinin örgüleri yumuşacık yaptığı da bir gerçek.Patik şeklin de Kese Lif modeli olarak ta öneriliyor.

ince-uzun-yapilan-lif-bayan-patik
ince-uzun-yapilan-lif-bayan-patik

Ancak Açık düz ve uzun modeli ile Patiğin dikişleri yapılmadan Aynı İnce Uzun Lif Modeli gibi göründüğü için öyle de kullanabilirsiniz.

Patiğin Bilek kısmına dağa sonra Tığ ile Lastik yaparak Bot Patik gibi de yapılabilir.Patik örneği yarısı Yeşil yarısı Sarı yapıldığı gibi çiçekte aynı şekilde iki renk olmuş.

Sihirli Patik Modeli Tarifi Şiş ile olan Anlatımı ile sonuna kadar izleyip yapabileceğiniz kolay model için buraya da bakabiliyorsunuz.

lif-ipi-yildiz-teknigi-kadin-patik
lif-ipi-yildiz-teknigi-kadin-patik

6 Fıstık sırası çektikten sonra Yıldız tekniğine geçilir ve Köşe kısmı oluşturulur. Aynı tekniği Bebeklere ve Çocuklara yapacağınız Lif Patikler için de yapabilirsiniz.

yildiz-orgu-lif-ipinden-cicekli-patik
yildiz-orgu-lif-ipinden-cicekli-patik

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın