Sutasi-trabzan-fistikli-ceyiz-yelek

ÇEYİZ YELEK SUTAŞI TRABZAN VE FISTIKLI ÖRNEKLİ


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yelek Örnekleri

Orta İncelikte Çeyiz Yelek Örneği yapmak için Fıstık ve Trabzanlar dan oluşan Bir Örnek yapacağız.3 Numara Tığ ip tercihinizi de Angora Simli ya da simsiz iplerden yaparsanız Yelek Çok şahane olur.

Modelin At kısmı ve her iki kenarı Sutaşı Örneği ile başlanmakta.Yelek yaptığınız da Beden Ölçünüze göre ayarlamakta Kol ve Yaka Kesimini rahat yapacağınız bir Örnek.

sutasili-fistikli-mavi-orgu-tig-yelek
sutasili-fistikli-mavi-orgu-tig-yelek

Düzünden model kısmına başlayıp 2 sırada bir model tekrarı yapılır. Atkı yaptığınızda da alt kısmının uzunluğunu ne kadar istenirse o şekilde ayarlanır.Aynı şekil de Su taşı örneği koyarak bitirebilirsiniz

LİF İPİ VE YILDIZ TEKNİĞİN DEN PATİK YAPIMI

Lif İpinden Yıldız Tekniği Patik Tarifi ile çok sıcak ve yumuşacık 2 Renkli Patik modeli ile Bayanlar için Anlatımlı Patik yapılışı için buna da bakabilirsiniz.

baslamasi-sutasi-fistikli-kadin-orgu-yelek
baslamasi-sutasi-fistikli-kadin-orgu-yelek

Çalışmayı bizler için Fatma Hanım Fatmayla Herşey Dahil Youtube kanalında yayınladı.Fatma hanımın emeğine,eline sağlık,Teşekkürler

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir