KUZİNELİ FIRINLI VE ŞÖMİNELİ SOBA MODELLERİ VE FİYATLARI
daiwa-kuzine-sobalar

KUZİNELİ FIRINLI VE ŞÖMİNELİ SOBA MODELLERİ VE FİYATLARI


Sonbahara en sonunda girdik ve Kış hazırlıkları başladı. Kış aylarında evinizi ısıtacak 2014 Soba Fiyatları ne kadar? ve Kuzine Şömineli ve Fırınlı  Soba Modelleri hakkında merak ettikleriniz için biraz araştırma yaptım.

Evlerde kullanılan en sevdiğim ve en çok vasfı olan Kuzine Fırınlı Soba Modeli ile başlamak istiyorum.

Kuzine Soba dedikleri benim atalarımın Göçmen sobası diye bildiği Fırınlı ve bazı Modellerde Şömineli Kuzine Sobalar.

Sobasını yenileyecek olanlar ve Bu sene Soba yakmayı,Soba almayı planlayanlar için her fiyattan ve Markadan uygun fiyatlara ucuz Sobalar bulabileceğiniz Tekzen Mağazalarından araştırıp model resimlerini de Tekzen İnternet sitesinden aldım.

Her Markaya ait Sobalar içinden sizler için 5 değişik Kuzine Soba Modelleri seçtim.

Halk Tipi Kuzine Sobalar ve biraz daha pahalı olan en iyi döküm ve malzemeler ile uzun yıllar dayanabilen Kaliteli malzemelerden yapılan Daiwa marka Sobaları tanıtmak istiyorum.

Hem ekmeğinizi,Böreğiniz,yemeğinizi pişirebileceğiniz,üzerinde su ve çay kaynatırken eviniz ısınacak akşam yemeğiniz Fırınında pişecek harika bu Sobalar.

Annemin Ataları Makedonya Türkü,Babam ise Yugoslav Göçmeni. Anayacağınız ben bir Göçmen kızıyım. Bizlerde bu Kuzine Sobalar çok kullanılır her kes bilir Göçmenlerin evinden Börek,Yemek kokusu eksik olmaz :)

Annemin bana arada Yemek pişirirken söylediği bir cümle vardı aklıma o geldi. “Göçmen evi gibi kokmuş ev”derdi.

Dediğim gibi evin genelde Salonuna kurulan Sobalarda pişen lezzetli yemeklerin kokusu tüm evi sardığı için bu söz söylenirdi.

Allah evlerimizden Yemek kokusunu eksik etmesin bazılarına Banel gelen bu şey fakirler ve yokluğu bilenler için önemlidir.

Tekzen mağazaların dan indirimli ve Kredi kartına taksitli soba modelleri bulunuyor

 2014 Yeni Kuzineli,Şömineli,Fırınlı Soba Modelleri ve Fiyatları

daiwa-kuzine-sobalar
daiwa-kuzine-sobalar

Daiwa kalitede öncü ve tanınan markalardan olduğunu hepimiz biliyoruz. Daiwa marka bu Sobalar yan Şömineli ve katı yakıtlı.Kuzine Fırını yanda olan bu Şömineli Fırınlı Soba KDV Dahil Fiyatı 1899,00 TL

 

daiwa-yan-kuzine-firinli-somineli-kati-yakitli-soba
daiwa-yan-kuzine-firinli-somineli-kati-yakitli-soba

Daiwa marka 2. bir Soba modeli olan Kuzineli, Katı yakıtla yakılıyor ve fırını yan tarafta. Kuzineli Şömineli Soba KDV Dahil Fiyatı:2699,00 TL

efor-majolik-kuzineli-soba-fiyati
efor-majolik-kuzineli-soba-fiyati

Halk tipi Sobalar arasında Efor Majolik geniş Emaye, fırınlı çift ızgaralı ve alttan havalı  uyuyan bu soba ceplerinizi yakmayacak ucuz herkesin alabileceği fiyatlara satılıyor.KDV Dahil Fiyatı:249,90 TL

malas-dar-firinli-kuzineli-sobalar
malas-dar-firinli-kuzineli-sobalar

Malasa Dar Fırınlı,Kuzineli,Fırınlı,Emaye,çift kovalı,alttan havalı uyuyan ve çift ızgaralı emaye tepsili bu Soba nın KDV Dahil Fiyatı:299,90 TL 33 tl taksitle satışı bulunuyor

malas-genis-firinli-majolik-kati-yakit-sobalar
malas-genis-firinli-majolik-kati-yakit-sobalar

Malas geniş fırınlı,kuzineli,Emaye tepsili yine alttan havalı uyuyan çift ızgaralı katı yakıt odun kömür sobaları KDV Dahil Fiyatı:329,00 TL

This Post Has 4 Comments

  1. Süleyman SAYKI

    Malas geniş fırınlı,yüksek tip kuzine soba almak istiyorum,fiyatını kdv dahil 329 tl yazmışsınız bu doğru mu sobayı nerden temin edebiliriz.

    1. Süleyman Bey Sayfayı 11 Eylül 2014 Yılında hazırlamışım.Şu anda aynı model var mı? Fiyatları nedir? hiç bir bilgim yok

  2. AYŞEGÜL GÜL

    MERHABA BU KUZİNELİ SOBALARIN FİYATINI İNTERNETTE ARAŞTIRDIM AMA 3.000 DEN FAZLA SİZİN VERDİĞİNİZ FİYATLAR ÇOK UYGUN. BU FİYATLAR İÇİN NERDEN BİLGİ ALABİLİRİZ?
    İYİ ÇALIŞMALAR….

Bir cevap yazın