kot-ceple-orgu-bayan-patik


KUMAŞLI ÖRGÜLÜ BONCUKLU PATİK YAPIMI


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Patikler, Tığ İşi

Kot Kumaş Cep ve Örgü Tekniği ile Tığ İşi Hazır Tabanlı Boncuklu Çeyizlik Kolay Patik Modeli ve Yapılışı- Türkçe Videolu yapım aşamasını izleyerek Örgü Bayan Patikleri .

Kot Etek,Pantolon ya da Şortların arka ceplerini kullanarak yapabileceğiniz Örgü Kumaşlı Patik Modelini yapabilir ya da  o ölçülerde Süet ya da Deri kullanabilirsiniz.

Alttaki hazır taban için Kırtasiye ya da Ayakkabıcılar dan Hazır Ayakkabı içi Tabanı alabilirsiniz. Keçe ve Plastik bileşenli olanların tercih edebilirsiniz.

kumasli-orgulu-boncuklu-patik
kumasli-orgulu-boncuklu-patik

Video içinde Eme hanım Patiğin üst bölümünde kullanılan Cepten kesilen kumaş bölümün ölçülerini veriyor.

Son günlerde Moda olan Hazır tabanlı ve Kumaşla desteklenen Patik örnekleri kadar dikkat eken ve beğenilen Örgü Dikişsiz Patik modelinin yapılışını da buradan öğrenebilirsiniz.

Yeni Şal Örnekleri için de buraya bakabilir ve Kolay Patik Modelleri için sayfa altına inebilirsiniz. Anlatımlı Şiş Oyası Tığla yapılan Tam Çeyizlik Oya Modeli içinde buradan lütfen.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “KUMAŞLI ÖRGÜLÜ BONCUKLU PATİK YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir