El İşleri Bebek Örgüleri KOLONLU KAHVE ÇEKİRDEKLİ YELEK ÖRGÜSÜ

KOLONLU KAHVE ÇEKİRDEKLİ YELEK ÖRGÜSÜ

374
Nazarca-kolanlu-kahve-cekirdegi-orgu-modeli-videolu
Nazarca-kolanlu-kahve-cekirdegi-orgu-modeli-videolu

Şiş örgüsü kadın hırkalarında yeleklerde erkek örgülerinde çok güzel bir model arayışında olanlara Kolonlu kahve çekirdeği örgü modeli tarifini sesli yapılışı ile sunduk modeli tığ örgü sevenlere kalmış.

Kolonlu kahve çekirdeği örgü modeli gibi örnekler ile Amacımız sizlere çok kullanışlı Çeşitli örgüler için kullanılan, her örgü modeline Uyan güzel kolay ve şık örgü modelleri sunmak.

sis-orgu-kolonlu-kahve-cekirdekleri
sis-orgu-kolonlu-kahve-cekirdekleri

Bugünkü Şiş Örneği modelimizde de buna hedefledik ve sizlere kadın, erkek, çocuk olarak Çok amaçlı örgü modelleri için kullanılabilir deseni ile güzel ve şık bir model paylaştık.

Kolonlu kahve çekirdeği örgü modeli bayan hırkalarında, yeleklerinde, etek bölümlerinde özellikle çok yakışan ve kullanılan bir örgü modeli. Erkek örgülerinde de bu modeli ile güzel hırka,Atkı ya da Kazak gibi örgüler hazırlanabilir.

yesil-kolonlu-kahve-cekirdagi-orgu-deseni
yesil-kolonlu-kahve-cekirdagi-orgu-deseni

Kolonlu kahve çekirdeği örgü modelini Zaten bebek, örgü çocuk örgülerinde tüm modellerde bu örneği kullanabilirsiniz. örnekler 8 ilmek ve katlarından oluşuyor her iki görmüş olduğunuz desen 8 ilmek olarak hesaplanıyor.

8 ilmek olarak ilmeklerin sayısını hesaplandıktan sonra 1 kenar ilmeği daha eklediğinizde modeliniz motiflerde gördüğünüz gibi tam olarak görülecektir.

kahve-cekirdekli-kolonlu-sis-orgu-motiifi
kahve-cekirdekli-kolonlu-sis-orgu-motiifi

Videonun başında görmüş olduğunuz Kolonlu kahve çekirdeği örgü modeli açık yeşil ile hazırlanan modelde ortalama kalınlıkta bir bebe ipi ve 3,5 numara örgü şişi ile motif çıkarılmış.

Kaynaklar:Makale nazarca.com-Videolu anlatım Nazarca Örgü Modelleri Kanalına Aittir.

Uzun Desenli Yeni Kahve Çekirdekli Model Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz