KİRAZLI YILDIZ LİF MODELİ YAPIMI

kirazli-yildiz-lif-modeli-yapimi
kirazli-yildiz-lif-modeli-yapimi

Yıldız Modelli Kirazlı Lif Modeli 3 Boyutlu Örgü Kiraz yapımı ve Model süslemesi tüm yapım aşamaları ile Videolu Tarifli.

Bu Modelin Üzümlü Lif Modeli için Aynı altındaki Yıldız bölümü Beyaz olan üstünde Mor Üzümlü Sabun lifini merak edenler için tarifi burada.

Kirazlı Hamam Lif modelin de Beyaz olan Yıldız desenleri Ören bayan Kristal ile,renkli olan Kırmızı ve Yeşil ipler için Bonbon lif ipleri kullanılmış.

kirazli-yildiz-lif-modeli-anatimli
kirazli-yildiz-lif-modeli-anatimli

Örgü 3D Kirazlar ayrı olarak örülmüş gibi görünse de tam aksine Lifin üzerinden ipi sabitledikten sonra Fıstık teknikleri ile birlikte örülüyor.

Yaprak Serpintisi Lif Modeli yapımı için de tavsiye ettiğim modeli güzel Lif örneklerinden biridir. Sayfamızda bulunan Lif Modelleri,Örgü Banyo Bezleri yapım aşamalı ve Videolu tarifleri bulunmaktadır.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. BAHAR ÇİÇEKLİ SABUN LİFİ YAPIMI | Nazarca.com
  2. RENKLİ PUF FISTIKLI YILDIZ LİF TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*