MOR ÜZÜMLÜ YILDIZ LİF TARİFİ

yildiz-uzumlu-lif-modeli
yildiz-uzumlu-lif-modeli

6 Dilimli Mor Üzümlü Örnekli Beyaz Yıldız Lif Modeli Çeyizlik 2018 Yeni Lif Tasarımlarını sitemiz de videolu açıklamalı olarak görebilirsiniz.

7 numara Tığ,3 Renk Mor,Beyaz ve Yeşil Lif ipleri ile yapılan model de Üzüm Salkımlı Lif Modelinin Yapraklar ve dalları ile en çok beğendiğim yerlerinden biri.

mor-uzumli-beyaz-yildiz-lif-modeli-tarifi
mor-uzumli-beyaz-yildiz-lif-modeli-tarifi

6 Zincir çekilir içine 6 tane fıstık olacak.Çünkü Lif Modeli 6 tane dilimden oluşuyor.İlk sıraya 6 fıstık aralarda 2 zincir olacak.

üst sıraya çıkmak için fıstık yapın kapatın 3 aynı bu sırada diğeri gibi ama burada her Fıstık üstüne 1 zincir çekilerek Fıstık yapılıyor.

Ortadaki Yıldız şeklindeki Lif bitince Mor üzüm salkımları en son Yaprak ve dallar bitince Kenarlar yapılır. Fıstık Güllü Lif Modeline de buradan bakınız.

Mor Üzümlü Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KİRAZLI YILDIZ LİF MODELİ YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*