KILÇIKLI YAPRAKLAR İĞNE OYASI ÖRNEK ANLATIMI

kilcikli-yapraklar-igne-oyasi
kilcikli-yapraklar-igne-oyasi

İğne Oyası Kılçıklı Yapraklar Modeli Videolu öğretiliyor ve Basit Kibar modeli ile Kolay Yazma Oyası İğne Modelleri  için yapılan bir çalışma.

Daha önceden Zürafa yapılır ve hazırlanır. Bu çalışma için 2 renk İğne oyası ipleri ile İğne yapılacak el işi ayarlandıktan sonra modele başlanır.

igne-oyasi-kilcikli-yapraklar-modeli
igne-oyasi-kilcikli-yapraklar-modeli

Öncelikle ara kısmı oluşturulur.Modelin ara kısmında Fildişi model var.İlk Zürafa üzerine tekrar zürafa yapılır geri dönülür.

Fil dişi aralığını yeterli seviyede yapınca Üzerlerine yapraklar için kullanılan aynı renkler ile bir Pembe bir Mavi Pırpırlar yapılır.

İlk Pırpır Yeşil iple yapılır çünkü üzerine tam ortaya gelecek şekilde 2 tane Kılçıklı Yapraklar yapılır.Diğer Fil dişi örneklerin üzerine Pırpırlar renkli olarak geçilir.

Kılçıklı Yaprak İğne Oyası Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*