Kesme Boncuklu Havlu Danteli

KESME BONCUKLU MOTİFLİ HAVLU KENARI DANTEL YAPIMI


Danteller, El İşleri, Havlu Kenarları, Örgü Videoları, Tığ İşi

Kesme Boncuklu Kenar Danteli Havlu Modeli yapılışını buradan detayları ile nasıl yapılır? görebilirsiniz. 2 Renk sarı ve Kırmızı Taşlı Dantel Havlu Kenarı Örneği.

Kesme Boncuklar için 3 erli olmak üzere 9 tane olacak şekilde kesilerek Dantel için ön hazırlık yapılır. Motifler yapılır ve Havlu Danteline dahil edilir.

Boncuklu Havlu Kenarı için  kullanılan Kesme Taş adında ve Metre Boncuk ve Kesme Boncuk olarak olarak ta satın alabileceğiniz Metresi 6-7 lira olan olan Boncuklar Tuhafiyeler de satılıyor.

kesme-tasli-havlu-kenari-dantel-modeli
kesme-tasli-havlu-kenari-dantel-modeli

Elinizde kalanı zebil olmaz ve onlar ile de burada ki Metre Boncuklu Dantel olan Uç Danteli model yapılışın dan yapabilirsiniz.

Ya da Buradaki Metre Boncuklu Vitrin Takımı Dantel Modelinden yapabilirsiniz. Dantel Oyalar içinde burada Tığ Oyası örneği olan Kalemle Gelin Yelpazesi Oya Modelini Çeyizlik Model olarak burada görebilirsiniz.
Kesme Boncuk  Havlu Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “KESME BONCUKLU MOTİFLİ HAVLU KENARI DANTEL YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir