KELEBEKLİ ÖRNEKLİ BAYAN BERE AÇIKLAMALI

kelebekli-ornekli-tig-isi-bayan-bere
kelebekli-ornekli-tig-isi-bayan-bere

Tığla yapılan Kabarık Tığ işi Kelebek Örnekli Bayan Bere Modeli Videolu Açıklaması ile Kız Bebek ve Çocuklar için de örebilir yapılış aşamalarını buradan görebilirsiniz.

Aynı örnek ile yapılan Kelebekli Üçgen Şal Modeli yapılışını da görmek için buradan bakabilir isterseniz Bere modeline takım Atkı,Fular ya da Şal ile Takım örebilirsiniz.

tigla-kelebekli-kabarik-orgu-kadin-bere
tigla-kelebekli-kabarik-orgu-kadin-bere

Kelebekli Örgüler diye arama yaparsanız hem Google da hem sitede bir çok değişik Tığ ve Şiş örgü Modelleri bulabilirsiniz.

Kelebekli Bebek Battaniyesi de aynı Bere modelin de yapıldığı gibi düz bir şekilde örülüyor. Aynı örneğin bir tık değişiği olan Krokodil Şal adı ile yayınlanan diğer açıklamalı örgü anlatımı da burada.

Baş çevresi genişliğinde çekilen Zincir halka yapılır ve 3 zincir çekilerek 2. sıraya geçilir. Kim için örülüyor ise onun başın çevresine göre zincir atmalısınız.

1. Video-Kelebekli Tığ işi Bere Videosu

2. Devam videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KURDELE ŞEKLİNDE HAMAM LİF MODELİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*