Hobi El İşi Oyuncak Yapımı KEÇE EN BASİT OYUNCAK AYI DİKİLİŞİ VE KALIBI

KEÇE EN BASİT OYUNCAK AYI DİKİLİŞİ VE KALIBI

730
en-basit-oyuncak-ayi-dikimi-kalibi

Bebekler ve küçük çocukların çok seveceğini düşündüğüm Keçe En Basit Oyuncak Ayı Dikilişi ve Kalıbı çocuğu için Oyuncak dikmek isteyen Anneler için.

Sitemizde Evlatları için Oyuncak dikmek,yapmak ve örmek isteyen Anne ve Babalar için bir çok güzel şey paylaştım. Bunlardan bazıları benim yaptığım çalışmalar.

Oyuncaklarına çabuk zarar veren çocuklar Anne ya da Babanın yaptığı oyuncaklara karşı daha duygusal yaklaştıkları için daha dikkatli oynuyorlar.

Hatta o oyuncaklara Aile meclisi isim bile koyuyor :) Bizim evde de özellikle kızlarımın Bebekleriniz, oyuncaklarının hepsinin birer isimleri var.

Resimdeki bu dikilişi oldukça basit kalıpları da olan Oyuncak şirin ayı için Keçe yerine Polar veya oyuncak dikimine uygun kumaşlardan tercih edebilirsiniz.

Evde Yapılan Oyuncaklar Kategorimizde eminim sizlerinde keyifle dikeceği ya da yapacağı aynı zamanda yavrunuzun da çok seveceği bir çok Oyuncak bulabilirsiniz.

Konumuz Oyuncak Ayı olunca ben daha farklı bir şekilde yapılan ve dikilen oyuncakların linklerini buradan sizlere sunmak istiyorum.

Keçeden Oyuncak Ayı,Fil,Su Aygırı ve Aslan yapılışı sayfamızda dört faklı Oyuncak yapılışını görebilirsiniz.

Kumaşlardan Oyuncak Ayı Nasıl Yapılır sayfamız da ise oldukça sevimli bir Oyuncak Ayı göreceksiniz.

Oyuncak dikileceği zaman en çok kullanılan şeylerden bir tanesi de Çorap Çoraptan Yapılan Oyuncak Ayı çocukların uyku arkadaşı alabilir.

Kumaştan Küçük Ayı Yapılışı ve Keçeden Küçük Oyuncak Ayı Yapılışı sayfalarımızda ki oyuncakların dikilişleri de çok Kolay.

Sizlerinde gördüğü gibi Bir çok Oyuncak Ayı alternatifi mevcut. Aralarından çocuğunuzla beraber bir seçim yapıp işe koyulabilirsiniz.

en-basit-oyuncak-ayi-dikimi-kalibi
en-basit-oyuncak-ayi-dikimi-kalibi
en-basit-oyuncak-ayi-dikimi-kalibi
en-basit-oyuncak-ayi-dikimi-kalibi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz