KAYNANA ŞEKERİ TIĞLA YAPILAN YAZMA OYASI TARİFİ
kaynana-sekeri-yazma-oyasi-yapilisi

KAYNANA ŞEKERİ TIĞLA YAPILAN YAZMA OYASI TARİFİ


Kaynana Şekeri İplik Oyası Model Yapılışı– Yepyeni Bir Model Tığ Oyası örneği için şimdi hemen modelin örneğini çıkarıp Yazmalara,Çeyizlik Tülbentlere uygulayabilirsiniz.

Eski Oyalar dan sıkılanlar için Oyacı hanımlar artık Yeni Oya Tasarımları sunuyorlar. Çabuk Yapılan Tek Sıra Oya Modeline de bakarsanız Dün paylaşılan bu modeli de bunun kadar seveceğinizi düşünüyorum.

Yeni Çıkan Oya Örnekleri için sayfada daha fazlasını Oyalar yazan menüdeki bölümden görebilirsiniz. Yelek için de istekler geldi ve Ben Bugün Yandan 5 Düğmeli Bebek Yeleğini de sizlere burada sundum.

kaynana-sekeri-tig-oyasi
kaynana-sekeri-tig-oyasi

Lif Modelleri de farkındaysanız Takipçilerim bilir hep Yeni Tasarım Lif Modelleri.Bugün 5 Katlı Çiçek Lif Modelin de bunu görebilirsiniz.

kaynana-sekeri-oya-modeli
kaynana-sekeri-oya-modeli

Kaynana Şekeri Kenar Oyası için 5 renk değişik Oya ipleri ile Renk Kuşağı Oya Modeli yapılmış. Ara oyasında ki Trabzan tepelerine Motifler ile aynı renkte Minik çiçekler yapılıyor.

ilk Sıra Bittiğinde Her Çiçek Motifi 2 sıra olarak Ana renk Beyaz ile renk,renk motifler yapılıp diğer çiçeğe geçiliyor.

Bir cevap yazın