KAR TANESİ ÖRGÜ LİF MODELİ TASARIMI

kartanesi-lif-modeli
kartanesi-lif-modeli

Kar Tanesi Lif Modeli yapımı Videolu daha önce 3 modelini yayınladığım Takım Lif Modellerinin 4. olan bu güze Kar Tanesi görünümlü Sabun Lif ile 4 lü Lif Takımı sayfamız da.

Şimdi ilk olarak Takımın diğer 3 Parça olan Lif Modellerin yapıldığı sayfaların linklerini de vereyim ki onların da yapılışını görün.

4-lu-kafesli-lif-tarifi
4-lu-kafesli-lif-tarifi

Kafesli Kese Lif Modeli Modellerin 3. sırada yapılan Kese şeklindeki Lif için buradan yapım aşamalarına bakabilirsiniz.

Pembe ve Yeşil renklerin kullanıldığı Uzun Saplı Lif Modeli ise Tarifi burada ve 2. sırada Uzun Lif yapımı  için iki adet Perde halkası ya da Lif Halkası gerekiyor.

orgu-kar-taneli-sabun-lifi
orgu-kar-taneli-sabun-lifi

Renklerinde biraz değişiklik yapılan ama hala Takımın bir parçası olan ilk olarak Kare Kafesli Lif Modeli ile başlanan Takımın Kare Lif yapılışı da tam burada.

Yıldız Şeklinde görünen Ebrunun Lif Takımının 4. parçası olan Modeli aynı renkler ve aynı desen ile Ortada kabarık çiçeği ile yapımı altta.

Kar Tanesi Lif Örneği videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. GÜNLÜK YUVARLAK RENKLİ KOLAY BANYO LİFİ | Nazarca.com
  2. KATLI KAR TANELİ BANYO LİFİ YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*