GÜNLÜK YUVARLAK RENKLİ KOLAY BANYO LİFİ

desenli-3-renkli-yuvarlak-kolay-gunluk-lif
desenli-3-renkli-yuvarlak-kolay-gunluk-lif

Daha Kolay daha Sade üzerinde süsler püsler olmayan Kendinden desenli Yuvarlak ve oldukça Kolay ama bir o kadar da Güzel Bu Lif Modeli videolu öğretiliyor.

banyo-lif-model-3-renkli-kolay
banyo-lif-model-3-renkli-kolay

İllede Lif ipleri kullanmak gerekmez elinizde kalan az ipleri böyle Günlük Lifler,Örgü Mutfak El bezleri,Örgü

Tencere,çaydanlık Tutacakları için değerlendirebilirsiniz.

Örnek sadece ip değiştiriliyor ve renkli yapılıyor ve hep aynı örnek üzerinden Fıstıklar ile yapılıyor ve 3 Renk Örgü ipleri ile 7 numara Tığla yapılacak.

Yuvarlak Lifler için gelenler birde isterse burada ki Yuvarlak Kar Tanesi Lif Modelinin yapılışına da buradan bakabilirsiniz.

Lifin yapımına başlıyoruz.Mavi renk ip ile 7 zincir halka yapılır ve yuva içine arada 3 zincir olan 6 tane Fıstık yapıp 2. sıraya geçiniz.

İpi Sabitlediğiniz noktaya hemen bir fıstık yapın 3 zincir aynı noktaya tekrar 1 fıstık yapın 3 zincir öndeki yuvaya 1 fıstık 3 zincir aynı yuvaya fıstık şeklinde Fıstık tepelerine olacak şekilde birleştirmeli fıstıklar yapılır.

Günlük Yuvarlak Sabun Lifi Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 7 SIRALI YILDIZ LİF YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*