KALPLİ ÖRÜMCEKLİ KUM BONCUKLU TIĞ OYASI YAPIMI

kalpli-orumcek-boncuklu-tig-oyasi
kalpli-orumcek-boncuklu-tig-oyasi

Kum Boncuk ve Kalpli Örümcek Tekniği Tığ Oyası ile yapılan Kum Boncuklu Sıralı Tığ Oyası Videolu Tarifi ve Model Anlatımı Oya Yapımı izlemek isteyenlere.

Model anlatımlı ancak Yazmaya Eklenişi gösterilmediği için bu ve bunun gibi Elde yapılan Sonradan Yazmaya dikilen Oya Modelleri nasıl yapılır? nasıl Yazmaya Dikilir? buradan Kılçıklı İncili Oya Modeli yapılışın da görebilirsiniz.

kalpli-orumcekli-boncuk-oyasi
kalpli-orumcekli-boncuk-oyasi

Oya Tek lila rengi oya ipi,22 numara Tığ ve en küçük Siyah Kum Boncukları ile yapılıyor.Oya Tığ battı sonrası 2 sıralı Oya Modeli olarak tamamlanıyor.

Böyle İncili,Boncuklu Tığ İşlerini,Dantel ve Oyaları seven hanımlar için Biraz önce yayınladığım İncili Dantel Bardak Altı nasıl yapılır? videosunu burada paylaştım.
Kalpli Örümcekli Boncuk Oyası Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. İLMEK TOPLAMALI KALEM OYASI VİDEOLU YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*