İNCİLİ DANTEL BARDAK ALTI VİDEOLU TARİFİ

incili-dantel-bardak-altligi
incili-dantel-bardak-altligi

Tığla yapılan Kare Etrafı İncili Motiflerden oluşan Çeyizlik İncili Bardak Altı Takımı için Videolu Dantel yapılışını tüm detayları ile görüntüleyebilirsiniz.

Eve gelen Misafirlere Çay ve Kahve ikramında Bardak altına konulan Çeşitli Bardak Altlığı Modelleri görmüşsünüzdür. Bu Modeller Çeyizlik olduğunda İğne Oyalı Bardak Altlıkları ve Tığ Dantel Bardak altı Takımlara Tepsi Danteli olarak Motifleri ekleyerek harika bir Takım yapılır.

kare-incili-dantel-bardal-alti
kare-incili-dantel-bardal-alti

Motifler oldukça şık hem yapılışı da kolay olduğundan bu Şık Motiflerin çevresine İnci eklemeden Salon ya da Mutfak Masası üstüne Çeyizlik Dantel Masa Örtüsü düşünebilirsiniz.

Motif tamamlandıktan sonra İpe dizilen İnciler son sırada Motifin çevresine işleniyor.Sizler isterseniz daha küçük İnciler ile farklı Kombinasyonlar ortaya çıkabilir.

Örgü Bardak Altı için Lif ipinden yapılan Örgüden Tığla Bardak Altlığı yapılışı için modeli inceleyebilirsiniz.
İncili Dantel Bardak Altı Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*