İNCİLİ YAKALI ÖRGÜ BANYO LİF MODELİ ANLATIMI

incili-yakali-orgu-banyo-lif
incili-yakali-orgu-banyo-lif

2 Katlı Yıldız Yakalı Lif Modeli İncili ve Papyonla süslenen Çeyizlik Örgü Sabun Bezi Model Anlatımı Türkçe Videolu Yapımı.

Eskiden hepimiz Örmek için Yeni Lif Modelleri arar konu komşunun Çeyizlik Liflerini inceler Yeni Banyo Lifi Örgü Sabun Bezleri arardık.

Ancak artık Örgü örmeyi bilen ve bildiklerini paylaşan Kanalları olan hanımlar Emine hanım gibi bizlere Yeni El İşleri ve yapılışları ile ilgili çok güzel Modeller öğretiyorlar.

orguden-yakali-lif-ornegi
orguden-yakali-lif-ornegi

Burada Sayfa da Menüye bakın orada Lif Modelleri yazıyor. Orada Açıklamalı Lif Nasıl yapılır? bir çok güzel Banyo Örgüleri ve Lifler görebilirsiniz.

Bu Modelden önce Yeni Sezon Lif Örnekleri olarak Çeyizlik Yuvarlak Lif Modelini sizler için sunmuştum. Tığ Oyası Modelleri istekleri üzerine Yeşil Tığ Oyası olan Kolay Yazma Oyası anlatımına buradan ve 3 Sıralı Tığ Oyası çok kolay Model yapılışı da burada.
İncili Yakalı Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. İNCİLİ PÜSKÜLLÜ DANTEL OYA YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. KÖŞEDEN BAŞLANAN KARE LİF MODELİ YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*