GÜZEL İĞNE OYASI YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

guzel-igne-oyasi-modeli-yeni
guzel-igne-oyasi-modeli-yeni

Güzel İğne Oyası Modeli yapımı zevkli ve kolay İğne Oyası Modelleri için size önereceğim bu Modeli her Türlü Oyalı El İşleri için kullanabilir buradan izleyerek Türkçe videolu Açıklamalı Öğrenebilirsiniz.

Modelin ismi verilmemiş bu nedenle ben de Güzel İğne Oyası Örneği olarak başlık attım. Bu gece sizler için çok güzel şeyler paylaşmayı umuyorum Sabah siteyi ziyaret ettiğinizde Güzel Modeller ile sizleri karşılamak istiyorum.

Marifetli Eller anlatımlı İğne Modeli için bu ve bunun gibi çok güzel İğne Oyaları paylaştım.Hediyelik ya da Çeyizlik İğne Oyaları ile çok şık İğne Oyalı Yazmalar yapılır.

igne-oyasi-modeli-siteleri
igne-oyasi-modeli-siteleri

Adını bilmediğim Çıtı pıtı örnekli İğne oyalı örnek için Bugün Kedi Merdiveni İğne Oyası yapılışını burada sizler için sayfam da paylaştım.

yeni-ceyiz-igne-oya
yeni-ceyiz-igne-oya

Ayrıca az önce sizler için tam 115 adet Bayan Yelek modelleri paylaştığım burada ki Örgü Kadın Yelekleri için buradan bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*