GÖZ NURU HÜRREM BONCUKLU İĞNE OYASI AÇIKLAMALI
hurrem-oya-boncuklu-igne-oyası-goz-nuru

GÖZ NURU HÜRREM BONCUKLU İĞNE OYASI AÇIKLAMALI


Hürrem Boncukları ile yapılan İğne Oyası Çeyizlik Model yapılışı ile Çok ama Çok Zarif insanın baktıkça bakası gelen bu model Yazmalara Model arayanlara gelsin.

Şimdi Ben İğne Oyası yapmayı bilmiyorum daha doğrusu elime alıp yapmayı da hiç denemedim. Sitemde yayınladığım Kanaviçe,Dantel,Tığ Oyaları,Etamin ve Kanaviçe İşlemeleri gibi Örgüleri ve çalışmaları Biliyorum.

goz-nuru-nesenin-igne-oyasi
goz-nuru-nesenin-igne-oyasi

Usta Örgücü asla değilim ama her örneği dikkatle izleyip rahat rahat yapabilirim.Ama Öyle Örgü Tasarımlar döktürecek kadar değilim maalesef.

Bu Nedenle İğne Oyası Teknikleri ya da Model yapılışlarını bilmediğim için Sayfaya ne yazacağımı da bilmiyorum.

hurrem-boncuklu-goz-nuru-igne-oyasi-tarifi
hurrem-boncuklu-goz-nuru-igne-oyasi-tarifi

Hep aynı benzer şeylerin yazılması Site açısından sıkıntı olacağı için bu nedenle İğne Oyalı Modelleri çok sevmeme rağmen Maalesef çok sık yayımlayamıyorum.

Bilmediğimi bu kadar cümle ile ifade edebilirken İğne Oyasının yapılışı ile bilgiyi en doğru ağızdan yani Oya Modeline eme veren Neşe hanımdan izleyerek modeli yapabilir tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Suni İpekli İğne Oyası Boncuklu Çiçek  Modeli çok Şık değil mi? Arada sırada da olsa Paylaşınca gerçekten çok Güzel Oyalar seçmeye çalışıyorum.

Kürdanla Çiçeği Yapılan İğne Oyası modeli nasıl?Umarım beğenmiş sinizdir.

ceyizlik-goz-nuru-igne-oyasi-yapimi
ceyizlik-goz-nuru-igne-oyasi-yapimi

Kolay gelsin.

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın