GÖSTERİŞLİ KIRMIZI GÜLLÜ KENAR OYASI YAPIMI

kirmizi-gullu-havlu-kenari-tig-oya
kirmizi-gullu-havlu-kenari-tig-oya

Güllü Modelli Kırmızı,Yeşil ve Beyaz Renkli Kırmızı Güllü Havlu Kenarı ve Kenar Oyaların da Videolu açıklamalı Tarifi için modeli inceleyebilirsiniz.

Renkler çok uyumlu ama farklı renkler de kullanarak Pembe Güllü,Sarı Güllü Havlu Kenarlarına çok yakışır.Derya hanım güzel bir modeli her zaman ki gibi çok güzel anlatmış ve harika bir Havlu Kenarı Örneği sunmuş.

Bu modeli andıran ancak Güllerin daha uzun ve kat,kat yapıldığı Güllü Havlu Oyası Modeli daha görmek isterseniz burada ki modele de bakmayı unutmayın.

gosterisli-kirmizi-gullu-havlu-oyasi
gosterisli-kirmizi-gullu-havlu-oyasi

Çiçekli Havlu Modeli için burada göreceğiniz adı Çarklı Havlu Kenarı Modeli olan çok beğenilen Çeyizlik modeli de mutlaka inceleyiniz derim.

Öncelikle Havlu Kenar Bandı yapılıyor sonra Gül ve Yaprak Motifleri için aynı renkleri kullanmak isteyenler Kırmızı olan ip Leylak marka 321 numara.

Güllerin ucunda olan Serum halkası en küçük boylarından seçilmiş. Yeni başlayanlar bir cesaretle yavaş,yavaş bu modeli de yapabilirler çünkü Derya hanım çok güzel Tarif ediyor ve gösteriyor.

Kırmızı Güllü Havlu Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. SIRALI AL RENKLİ TIĞ OYASI YAPIM AŞAMASI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*